ATP Bastas: Ruud vs Dzumhur – 16 lipca (wtorek)

Jedno z dzisiejszych spotkań podczas turnieju w Bastad będzie to konfrontacja pomiędzy Ruudem, z Dzumhurem. Faworyt tego spotkania jest tego jeden, bowiem jest im Ruud, który nie powinien mieć większych problemów z wygraną.

Ruud vs Dzumhur – Typ i analiza

Ruud vs Dzumhur – Typ i analiza

Obecnie Ruud zajmuje sześćdziesiąte piąte miejsce w rankingu ATP, zaś jego rywal to dziewięćdziesiąta piąta rakieta męskiego tenisa. Norweg ma zaledwie dwadzieścia jeden lat i pokazał już, że potencjał posiada spory. Jest to perspektywiczny zawodnik, o którym na pewno będzie jeszcze głośno.

Nie da się ukryć, że największy atut przemawiający za Ruudem to jest gra na mączce, gdzie gra na clayuto własnie Królewsko tego zawodnika. Mimo, że jest jeszcze młodym tenisista nie raz już pokazał, ze na tej nawierzchni prezentuje się niezywkle solidnie, jak chociażby miało to miejsce w Houston, gdzie to doszedł do finału.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

„Patrząc na obecny sezon to Ruud zdecydowanie lepiej sobie radzi od rywala. Regularnie wygrywa boje i awansuje coraz wyżej w rankingu ATP, a tego nie można powiedzieć o Dzumhuru, który jest nawet wygra swoje pojedynki to nie są przekonujące” – pisze ekspert portalu typydnia.pl

Dzumhur owszem także dobrze sobie radzić na tej nawierzchni, ale trzeba podkreślić, że obecny sezon nie jest dla niego najlepszy. Wystarczy zobaczyć na ostatnie jego występy. Jedynie w Genewie podczas ostatnich tygodni zaprezentował się dobrze, notując ćwierćfinał. Pokonał tam kilku dobrych zawodników jak Wawrinka czy Lopez, ale nie można zapominać, że były to turniej bezpośrednio przed French Open!

Poza tym ten zawodnik mierzy się z wieloma kontuzjami, a to wszystko przekłada się na jego grę. Jak to chociażby było widoczne podczas Wimbledonu, zaprezentował się niezywkle słabo, a poza tym w końcowe było widać lekkie kłopoty już zdrowotne tego zawodnika.

Darmowy bonus u bukmachera Forbet. Kod promocji BETONLINE

Reasumując, Ruud na clayu prezentuje się świetnie. Podczas tego pojedynku jak zaprezentuje se na swoim poziomie to nie powinien mieć większych problemów z wygraniem tego spotkania.

Spotkanie Ruud vs Dzumhur można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Ruud – Dzumhur Ruud – 3 gemy1.55STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button