Tenis ATP. Ymer – Jarry – 17 lipca (środa)

O awans do drugiej rundy turnieju w Bastad powalczą w środę Ymer z Jarrym. Bardziej przekonał swoją grą ten drugi podczas pierwszej rundy i to właśnie on powinien awansować do kolejnej rundy.

Ymer – Jarry. Darmowy typ i analiza

Ymer – Jarry. Darmowy typ i analiza

Jarry mimo, że ma bilans spotkań na mączce w tym sezonie dziesięć wygranych i tyle samo przegrać wczoraj pokazał, że na clayu czuje se całkiem dobrze. Bez najmniejszych problemów można powiedzieć, że pokonał Laaksonena. Tego natomiast w żadnym wypadku nie może powiedzieć o Ymerze, którzy to wygraną niezywkle zawdzięcza rywalowi – Fokinie, że awansował do kolejnej rundy. Ponieważ pierwszego seta przegrał, a w drugiej partii przegrywał już 3-5.

Jednak w pewnym momencie można powiedzieć, że Fokina przestał grać. Ymer potrafił to wykorzystać i wygrał drugą oraz trzecią partię. Jednak trzeba przyznać, że na Jarrego będzie to zdecydowanie za mało.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

„Ymer w pierwszej rundzie zagrał niezywkle słabo. Z takimi przestojami w grze może mieć spore problemy z wygraniem nawet jednego seta w tym spotkaniu” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Nicolas prezentuje całkiem solidny serwis, co zresztą potwierdził podczas pierwszego spotkania. Również całkiem dobrze porusza się po korcie, jak na swój wzrost. A pokazał, że potrafi wygrywać swoje spotkania. Owszem w ostatnich tygodniach radził sobie dosyć przeciętnie, bo odpadł dosyć szybko. Jednak w Genewie doszedł do finału, zaś w Hertogenboch zanotował ćwierćfinał.

Darmowy bonus u bukmachera Forbet. Kod promocji BETONLINE

Jeżeli idzie o wyniki Ymera to nic tak naprawdę dobrego nie można powiedzieć nic dobrego w ostatnim czasie. Największy jego sukces w ostatnich tygodniach to druga runda French Open! Różnica w rankingu chyba najlepiej pokazuje jak sporo dzieli tych zawodników. Jarry obecnie zajmuje sześćdziesiąte czwarte miejce, zaś Ymer sklasyfikowany jest na sto dwudziestej czwartej pozycji.

Spotkanie Ymer – Jarry można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Ymer – Jarry21.53STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button