Bonus do 50 PLN co tydzień za przegrany kupony w STS

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim swoim graczom oferuje bukmacher STS „Tygodniowy Cashback”, w której to co tydzień, aż do odwołania można liczyć na mniejsze przegrane.

Tygodniowy Cashback w STS

Tygodniowy Cashback w STS

Dużym atutem promocji „Tygodniowy Cashback” jest niewątpliwie fakt, że dopuszczone są w tej akcji zdarzenia z całej oferty dostępne u bukmachera STS.

Chcąc wziąć udział w wspomnianej akcji koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Pamiętać trzeba, że ta akcja składa się z okresów rozliczeniowych od poniedziałku do czwartku (00:00 – 23:59) oraz od piątku do niedzieli (00:00 – 23:59).

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

STS zmniejsza przegrane co tydzień:

W promocji „Tygodniowy Cashback” dopuszczone są wyłącznie zakłady AKO, na których znajdować się mogą dowolne zdarzenia, które w dodatku mogą być z oferty przedmeczowej i na żywo.

fortuna bonus powitalny. Freebet i kod promocyjny
fortuna bonus powitalny. Freebet i kod promocyjny

Na koniec każdego etapu bukmacher STS zliczy kwotę za przegrane kupony i przyzna bonus 20% tej wartości. W czasie każdego tygodnia wszyscy typerzy mają prawo otrzymać nawet 50 PLN.

Bonus na start w STS online 2021:

Polski bukmacher STS online wszystkim użytkownikom na start oferuje limitowaną ofertę promocyjną, w której to można otrzymać extra środki, taki jak:

  • darmowe 29 PLN za założenie konta bez żadnej wpłaty
  • premię równowartości depozytu do 1200 PLN

Jednak trzeba wiedzieć, że wyżej wymienione środki będą aktywne graczom jedynie pod warunkiem, ze typer wpisze hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button