Cashout u bukmachera a obstawianie tenisa. Co każdy typer musi wiedzieć?

Dzięki opcji cashout u bukmachera można zamknąć kupon jeszcze przed rozstrzygnięciem wszystkich meczów, które się na nim znajdują. Czy przydaje się to, gdy naszym zainteresowaniem cieszy się głównie obstawianie tenisa?

Cashout u bukmachera a obstawianie tenisa. Co każdy typer musi wiedzieć?
Cashout u bukmachera a obstawianie tenisa. Co każdy typer musi wiedzieć?

Bukmacher z cash out – warto takiego szukać?

Nowoczesne obstawianie to już coraz rzadziej typowanie tenisa przedmeczowe i wyczekiwanie do ostatniego meczu na kuponie. Dzięki opcji cash out można zamknąć zakład wcześniej, niż przewidują to terminy granych przez nas spotkań, a skorzystanie z takiej możliwości wcale nie sprawia, że nic nie zarabiamy!

Czy bukmacher z cash out to dobry wybór dla tych, którzy grają typy tenisowe? W naszym materiale dokładnie to przeanalizujemy, gdyż najczęściej w sieci można przeczytać jedynie o zakładach na piłkę nożną, a te niekoniecznie najmocniej interesują naszych Czytelników.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Oczywiście, przy decydowaniu się na konkretną stronę do obstawiania na pewno zawsze warto sprawdzać dostępność cashoutu. Korzystać z niego nie musimy, ale gdy jest taka możliwość – zdecydowanie nam to nie zaszkodzi.

Jak działa cashout w praktyce i dlaczego to dla wielu takie ważne?

Nie ma znaczenia, czy korzystamy z Betclic cash out, czy odpowiednik w STS, Fortunie lub innych. Zazwyczaj w każdym miejscu wygląda to, mniej więcej, tak samo, a idea jest zupełnie niezmienna.

Kiedy nasz kupon jest jeszcze „otwarty”, a więc możemy trafić wszystkie postawione w nim mecze, do wyboru mamy:

  • czekanie na koniec ostatniego spotkania
  • zdecydowanie się na zamknięcie kuponu na warunkach bukmachera.

Propozycja cashout zawsze wychodzi od strony organizującej zakłady online. Oczywiście, gracz może uznać, że stawiane mu warunki są nie do przyjęcia i to już w stu procentach jego decyzja. Zawsze wiemy, ile dokładnie możemy otrzymać za zamknięcie zakładu, a wartość „kwoty ugody” zależy od tego, jakie są szanse na to, że uda nam się wygrać pełną sumę przewidzianą w kuponie.

Kiedy weszły nam trzy mecze po kursie 1.30-1.40, a do pełnego sukcesu potrzebujemy dwóch trafionych spotkań za 2.20 – nie mamy co liczyć na sowitą wypłatę w ramach cash out. Inaczej, gdy sytuacja byłaby odwrotna i raczej nikomu nie trzeba tłumaczyć, dlaczego tak nie właśnie dzieje. Bukmacher zawsze ocenia swoje szanse na to, by stracić jak najmniej. Graczowi przelewa tylko część tego, co mógłby wypłacić, gdyby cały kupon zakończył się po myśli użytkownika. Trudno było zakładać, że nie jest to dla niego opłacalne.

Zamykanie kuponu u bukmachera
Zamykanie kuponu u bukmachera

Tenis a cashout – dobre połączenie?

Nowoczesny cashout, taki jak chociażby cashout Betclic, umożliwia zamykanie zakładów również w przypadku zakładów live. W trakcie trwania spotkania nasz faworyt może zawodzić, a my możemy podjąć decyzję, by nie czekać na jakąś wpadkę i wziąć pewną wygraną na konto. Cały system bardzo dobrze działa nie tylko w przypadku piłki nożnej czy innych sportów zespołowych, ale również, gdy gramy typy tenisowe.

Nie wszystkie mecze są objęte programem zamykania kuponu. Musimy zawsze brać to pod uwagę, kiedy stawiamy zakłady online. Wystarczy jeden mecz bez specjalnego oznaczenia „cash out Betclic„, by nie móc nic zrobić z kuponem aż do momentu, gdy nie zostanie w pełni rozliczony.

Opcja zamykania zakładów przydaje się bardzo również w meczach tenisowych. To okazja do tego, by polować na dobre kursy, a do tego „uciekać z tonącego okrętu”, gdy jakiś faworyt nie ma swojego dnia, natomiast my sporo na niego postawiliśmy. Dzięki temu, że wszystko działa na prostej zasadzie, poradzą sobie nawet początkujący.

Cashout w punktach stacjonarnych bukmacherów

Bukmacher z cash out to tylko i wyłącznie strona internetowa, a nie punkt stacjonarny. Nie ma możliwości, by w oddziale naziemnym zagrać na jakiś mecz, a następnie zamknąć zakład. Czy może się to kiedyś zmienić? Mało realne, gdyż taki projekt byłby trudny do zrealizowania w praktyce. Na szczęście, cash out STS, Betc czy opcja Early cash out w Fortunie działają na tyle dobrze, że mało kto szuka dla nich alternatyw gdzie indziej.

Cash out w Betclic Polska
Cash out w Betclic Polska

Do obstawiania potrzebne jest konto. Na start można odebrać bonusy!

Chcąc obstawiać mecze w internecie, potrzebujemy konta typerskiego, które można założyć na dowolne stronie oferującej zakłady. Zawsze trzeba pamiętać, by korzystać tylko z portali z licencją Ministerstwa Finansów!

Dla nowych klientów bardzo często przygotowywane są bonusy, a wśród nich także freebety bez depozytu, doładowania od pierwszych wpłat czy zwrotu w razie przegranej w pierwszym kuponie. Dobrze jest sprawdzać aktualne kody promocyjne, które umożliwiają zdobycie dodatkowych profitów.

  • www.STS.pl – kod promocyjny „BETONLINE” pozwala tutaj na zgarnięcie aż 29 PLN bez wpłaty. Nowi klienci otrzymują również premię 100% do 1200 PLN przy depozycie numer jeden, a do tego ekstra 20 PLN jako bezpieczny kupon w STS Betgames (legalne gry karciane). Cash out dostępny jest tu dla wszystkich.
  • www.Betclic.pl – obstawianie ze zwrotem do 550 złotych przy przegranej w pierwszym kuponie po założeniu konta. Aktywny kod bonusowy brzmi „KOD550„. W ofercie bukmachera jest cashout, aplikacja mobilna, a nawet darmowe mecze online przy obstawianiu live.
  • www.eFortuna.pl – cashout w kuponach wielokrotnych, SOLO i bez względu na to czy gramy pre-match, czy live. Nowi gracze zdobywają tu 20 PLN bez wpłaty, 100% do 2000 PLN za pierwszy depozyt i nawet 200 jako zakład bez ryzyka. AKtualny kod promocyjny to „BETONLINE„.

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button