Ćwierćfinały w Indian Wells – 15 marca

Na piątkowy wieczór zaplanowano dwa kolejne spotkania ćwierćfinałowe, w których pojawi się Hurkacz, który zagra z legendą tenisa – Federerem. W drugiej parze Khachanov podejmie Nadala.

Darmowe typy i analizy na spotkania ćwierćfinałowe Indian Wells

Darmowe typy i analizy na spotkania ćwierćfinałowe Indian Wells

Hurkacz – Federer

Trzeba przyznać, że Hurkacz osiągnął i tak rewelacyjny wynik dochodząc do ćwierćfinału tej imprezy. W dodatku dzisiaj spełni jedno ze swoich marzeń, czyli zagra z żywą legendą tenisa – Federerem. Zgasza się młody Polak zbyt większych szans nie ma na tle tak doświadczonego zawodnika jakim jest Roger. Jednak można być pewnym, że będzie chciał zaprezentować się z jak najlepszej strony. Serwis polaka i BH w każdym z tych pojedynków wyglądał bardzo dobrze. Wygrane nad Nishkorim czy Shapovvalovem na pewno dały mu jeszcze większą pewność siebie.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Lecz dzisiaj przyjdzie mu zmierzyć się z Federerem. Roger co tutaj dużo mówić w każdym detalu tenisa jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem. I można być pewnym, że będzie to widoczne w tym pojedynku. Szwajcar w tym turnieju jeszcze nie stracił żadnego seta. A bez najmniejszych problemów przecież wygrywał swoje potyczki z Gojowczkkiem, Wawrinką czy Edmundem. Polak na pewno będzie chciał się przeciwstawić Federerowi, ale co tutaj dużo mówić będzie to niezwykle trudne zadanie do zrealizowania.

sts kod na darmową kasę
Kod na darmowy bonus bez depozytu

Khachanov – Nadal

Można powiedzieć, że ten pojedynek również zbyt długo nie powinien trwać. Zdecydowanym faworytem tego pojedynki jest Hiszpan i powinien wygrać ten bój w dwóch setach. Khachanov w tym roku prezentuje się średnio. Zaczął od trzeciej rundy w Australian Open, ale w kolejnych występach było już znacznie gorzej. Ponieważ nie był wstanie wygrać nawet pierwszych pojedynków w turniejach kolejno w Sofii, Rotterdamie oraz Dubaju. W Indian Wells z można powiedzieć, że był blisko odpadnięcia już w pierwszym rundzie, ale udało mu się wygrać 2-1 z Lopezem. Następnie przyszła wygrana z Rublevem, zaś w czwartej rundzie stoczył zacięty pojedynek z Isnerem, ale ostatecznie udało mu się go wygrać.

Jednak Khachanov sam zdaje sobie sprawę, że Nadal to nie jest znakomity zawodnik na hardzie, ale urwanie dla niego przynajmniej jednego seta będzie niezwykle trudnym zadaniem.

Tym bardziej, że Rafa w tym turnieju prezentuje się bardzo dobrze. Ponieważ nie miał żadnych problemów z wygraniem swoich potyczkę kolejno z Donaldsonem, Schwartzmanem oraz Krajinovićem. Każdy z tych spotkań wygrywał szybko i gładko. Teraz na pewno czeka go zdecydowanie trudniejsze zadanie, ale spokojnie Rafa ma potencjał, aby zakończyć ten mecz i to w dwóch setach.

Spotkania z Indian Wells można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Hurkacz – FedererDW 0-21.33Fortuna
Khachanov – NadalDW 0-21.49Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button