Typ dnia: Williams – Kerber – 14 marca

Czas na spotkania ćwierćfinałowe podczas Indian Wells. Niezwykle ciekawie zapowiada się pojedynek pomiędzy Williams, a Kerber. Ciężko uwierzyć, że będzie to pojedynek jednostronny, ale faworytką tego spotkania na pewno jest Niemka.

Williams – Kerber – Darmowy Typ i analiza

Williams – Kerber – Darmowy Typ i analiza

Williams niewątpliwie jest to bardzo dobra zawodniczka, ale widać, że ciężko jej jest przeskoczyć pewien poziom. W tym turnieju gra całkiem dobrze, gdzie wygrywa swoje spotkania. Ale trzeba powiedzieć, że oprócz Kvitoevej nie miała trudnych rywalek. Ponieważ zwycięstwa nad Petković, McHale cz Barthel większego wrażenia nie robią. Ponieważ w każdym z tych spotkań była zdecydowaną faworytką. A co istotne w tym wszystkim, nie były to zbyt przekonujące zwycięstwa.

Myślac o zwycięstwie w dzisiejszym boju na pewno musi zagrać zdecydowanie lepiej niż miało to miejsce w ostatnich potyczkach. Jednak patrząc na wyniki tej Venus tym roku to jedynie sprawiła niespodziankę z Kvitovą. Wcześniej grając z dosyć wymagającymi rywalkami jak Andreescu czy Halep ponosiła porażki.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

sts kod na darmową kasę
sts kod na darmową kasę od bukmachera

„Pojedynek dwóch uznanych marek w świecie tenisa. Jednak to właśnie Kerber radzi sobie znacznie lepiej i jest faworytką tego boju” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Niemka ma na pewno coś do udowodnienia Ponieważ w Dubaju zagrała poniżej swoich oczekiwań, gdzie odpadła już w drugiej rundzie. Owszem forma tej zawodniczki nie jest najlepsza. Jednak w dalszym ciągu ma problemy z koncentracją. Ponieważ zdarzają jej się spore przestoje w grze. Umie rozegrać kapitalny jeden set, by w drugim dostać „lanie”. Jednak potrafi w tych decydujących momentach się podnieść i wygrać ważne piłki.

A na pewno liczy Niemka również na lepszy wynik niż przed rokiem, gdzie doszła do ćwierćfinału Indian Wells. Kerber największe swoje sukcesy zresztą co rok osiąga właśnie na hardzie i powinna to również potwierdzić w tym boju.

Reasumując, faworytem tego pojedynku jest Kerber. Niemka grająca na swoim poziomie jest wstanie wygrać ten mecz. Owszem Wiliams łatwo skóry nie sprzeda, ale to właśnie Angeliqua bardziej przekonuje swoją grą.

Spotkania Wiliams – Kerber z Indian Wells można obejrzeć za darmo na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Wiliams – Kerber21.45STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button