Darmowe typy na French Open – 28 maja (poniedziałek)

Na poniedziałek 28 maja zaplanowano ostatnie spotkania pierwszej rundy French Open, gdzie to czekają nas konfrontacje , m.in. Verdasco z Evansem oraz Hoanga z Dzumhurem.


Pewne, darmowe typy z French Open

Pewne, darmowe typy z French Open

Verdasco – Evans

Verdasco co sezon dobrze prezentuje się w French Open. W ostatnich latach dochodził do 1/16 finału tej Imprezy i na pewno w tym roku liczy z pewności na powtórzenie takiego rezultaty. Widać, że z turnieju na turniej ten zawodnik się rozkręca i prezentuje się znacznie lepiej. W Madrycie zanotował trzecią rundę, w Rzymie doszedł do ćwierćfinału, gdzie to od pierwszej rundy nie miał łatwych rywali, ponieważ ogrywał Edmund, Thiema czy Khachanova. Zatrzymał go dopiero Nadal. Jest niewątpliwe lepszym zawodnikiem i bardziej ograny Do tego z returnu znacznie lepiej prezentuje się od swojego rywala.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Evans to zawodnik na mączkę grający bardzo słabo. Praktycznie co rok opuszcza tanieje na clayu. Wystarczy zobaczyć na lata 2015 – 2018, gdzie to rozegrał łącznie siedem pojedynków. Notując dwie wygrane i pięć porażek. Jedyne jego występy w tym roku na mączce to wygrane w kwalifikacjach! Chociaż na pewno budzą respekt, ponieważ w Rzymie wygrywał z Lajovićem czy Haase. Jeżeli Veradasco nie zlekceważymy rywala to nie powinni en mieć żadnych problemów z wygraną w tym pojedynku.

sts kod na darmową kasę
sts kod na darmową kasę

Hoang – Dzumhur

Kolejne spotkanie to konfrontacja pomiędzy Hoangiem, a Dzumhurem Faworytem tego boju jest ten drugi. Hoang najlepsze lata gry ma już za sobą. Widać to jest po jego występach, gdzie to wygranie pojedynku przychodzi z wielkim trudem. W dodatku przegrywał pojedynki znacznie słabszymi zawodnikami od siebie jak Lenz czy Vatutin. W żadnym z turniejów nie wygrał więcej niż jeden mecz!

Dzumur broni punktów przed roku, gdzie to w tej imprezie doszedł do trzeciej rudny. Po bolesnych porażkach w Monte Carlo, Marycie oraz Rzymie wreszcie zaczął grać na swoim poziomie. Ćwierćfinał Genevie na pewno dał mu większej pewności siebie, a że ten zawodnik potrafi grać i wygrywać z znacznie lepszymi zawodnikami mogliśmy nie raz się przekonać w tym sezonie. Ponieważ wygrywał w tym roku swoje konfrontacje już z Tsitsipasem czy Kokushinem. Może nie będzie to szybie spotkanie i jednostronne, ale Dzumhur powinien ostatecznie cieszyć się z wygranej.

MeczTypKursBukmacher
Verdasco – EvansVerdasco -1.51.45STS
Hoang – Dzumhur21.33STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button