Typy tenisowe na dzień 27.05.2019. French Open.

Na dzisiaj do zaproponowania mam kilka spotkań zarówno wśród panów jak i pań w Wielkim Szlemie rozgrywanym we Francji. Mecze jakie opiszę to pojedynki: Putinseva – Peterson, Alexandrova – Buzarnescu, Djokovic – Hurkacz, Chardy – Edmund, Shapovalov – Struff.

Putintseva – Peterson

Putintseva ma 28 lat i reprezentuje Kazakhstan. W tym roku bilans tej zawodniczki na wszystkich nawierzchniach to: 20-12. Natomiast jeżeli chodzi o mączkę to wygląda to naprawdę bardzo dobrze. Osiem wygranych i tylko trzy porażki. W turnieju przed samym szlemem nie dała szans żadnej rywalce co zaowocowało triumfem w całych rozgrywkach. W ubiegłym roku zawodniczka doszła do ćwierćfinału rozgrywek French Open.

Jej przeciwniczką będzie Peterson. Rebecca to młoda 23-letnia zawodniczka pochodząca ze Szwecji. W tym roku jej bilans to 15-13. Natomiast na mączce na swoim koncie w tym roku ma siedem wygranych i pięć porażek. W French Open swoich sił próbowała dwukrotnie. Pierwszy raz to rok 2016 i niestety odpadnięcie już w kwalifikacjach. Rok temu zawodniczka dotarła do drugiej rundy.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Faworytką według mnie do wygrania spotkania jest Putintseva

Putintseva – Peterson Typ: 1 Kurs: 1.75 Bukmacher: STS

Buzarnescu – Alexandrova

Buzarnescu to zawodniczka pochodząca z Rumunii. Jest to już doświadczona tenisistka mająca 31 lat. Jej ulubionymi nawierzchniami są clay i hard. W tym roku na mączce rozegrała czternaście spotkań, z czego wygrała połowę. Bardzo dobrze pokazała się rok temu w Wielkim szlemie dochodząc do 1.16 finału. Tam po drodze eliminowała takie rywalki jak: King, Peterson, Svitolina.

Jej dzisiejszą przeciwniczką będzie Alexandrova. Ekaterina pochodzi z Rosji i ma 24 lata. W tym roku ma fatalny bilans jeżeli chodzi o występy na mączce. Tylko jedno wygrane spotkanie i aż sześć porażek. Obie zawodniczki spotkały się ze sobą dwa lata temu i zwycięsko z tej bitwy wyszła Buzarnescu.

Według mnie zdecydowaną faworytką w tym starciu jest Rumunka.

Buzarnescu – Alexandrova Typ: 1 Kurs: 1.47 Bukmacher: STS

Djokovic – Hurkacz

Takiego zawodnika jak Djokovic chyba nikomu nie muszę przedstawiać. Od wielu wielu lat jest to według mnie najlepszy tenisista na świecie co odzwierciedlają jego wyniki. Maszyna do zdobywania trofeów. W French Open Djoko występował już czternaście razy z czego tylko jeden raz udało mu się wygrać cały turniej. Wiele razy dochodził do wielkiego finału ale tam musiał uznać wyższość głównie Nadala. W tym roku na mączce znakomity bilans 10-2.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Hurkacz. Polski tenisista, któy ma 22 lata i powoli wkracza do światowej elity. Hubert w tym roku na mączce ma cztery wygrane i pięć porażek. Dużo dzisiaj będzie zależało od jego dyspozycji w polu serwisowym. Jeżeli tylko pierwsze podanie będzie na wysokim procencie to może tu ugrać kilkanaście gemów.

W tym spotkaniu idę w over gemowy licząc na dobrą dyspozycję Polaka.

Djokovic – Hurkacz Typ: Over 27,5 gema Kurs: 1.50 Bukmacher: Totolotek

Chardy – Edmund

Chardy to doświadczony już tenisista pochodzący z Francji. Jest to jeden z gospodarzy tego turnieju. W tym roku jego bilans na mączce to cztery wygrane i sześć porażek. Jeremy od wielu wielu lat występuje w tym turnieju. Z reguły zawsze przechodzi przez pierwszą rundę. Jedynie raz odpadł od razu a było to w roku 2010. Jego najlepszym wynikiem jest dotarcie do 1.16 finału.

Dzisiejszym przeciwnikiem będzie Edmund. Zawodnik pochodzący z Wielkiej Brytanii. Kyle ma 24 lata i w rankingu ATP zajmuje 31 miejsce. W tym roku na mączce jego występy są tragiczne. Zawodnik zdołał wygrać tylko jedno spotkanie. Jeżeli chodzi o grę w ubiegłych latach na French Open to jego sukcesem jest osiągnięcie trzeciej rundy.

Chardy – Edmund Typ: Over 38,5 gema Kurs: 1.85 Bukmacher: Totolotek

Shapovalov – Struff

Shapovalov – tenisista pochodzący z Kanady. Denis to młody gracz mający zaledwie 20 lat. Duża nadzieja kanadyjskiego tenisa. W tej chwili zajmuje 23 miejsce w rankingu ATP. W tym roku na swoim koncie Kanadyjczyk ma 16 zwycięstw i 12 porażek. Na mączce jego bilans w tym roku ty 2-5.

Przeciwnikiem Kanadyjczyka będzie Struff – tenisista pochodzący z Niemiec. 25-latek sklasyfikowany jest na 44 miejscu w rankingu ATP. Jego bilans w tym roku to 15 zwycięstw i 13 porażek. Jan – Lennard patrząc po wynikach z ubiegłych lat lubi korty ziemne. Co prawda najlepsze wyniki na tej nawierzchni notował w niższych rangach turniejach. Jednak w tym roku na mączce pokazuje się z dobrej strony. Do tej pory ma na swoim koncie siedem zwycięstw i pięć porażek.

W tym spotkaniu idę w stronę Niemca. Mam nadzieję, że podtrzyma swoją formę z ostatnich tygodni.

Shapovalov – Struff Typ: 2 Kurs: 1.60 Bukmacher: Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button