Darmowe typy z tenisa na środę (3 kwietnia)

Krstin – Bublik

Spotkanie drugiej rundy challengera w Monterrey. Nie da się ukryć, że zdecydowanie lepiej wygląda to po stronie tego drugiego i to właśnie Bublik powinien awansować do ćwierćfinału tej imprezy. Krstin prezentuje sięę bardzo przeciętnie. Jak zobaczymy na jego grę w tym sezonie można powiedzieć, że nic wybitnego nie osiągnął. Najlepsze wyniki to drugie rundy. Umiał pokonać dosyć niespodziewanie Bemelmansa czy tez Ramanathana, ale w kolejnych bojach notował już bolesne porażki.

Trzeba powiedzieć, że Bubluk prezentuje się znacznie lepiej. W tym sezonie ma już dwa turnieje w wygrane, owszem był to w hali, ale ogrywał dobrych zawodników jak Jabier, Gomobs, Marcoea czy Horansky.
Ma również za sobą dobry występ w Miami, gdzie miał bardzo trudnych rywali, a wygrał trzy istotne mecze. Mowa tutaj o takich zawodnikach jak Berankins, Evans czy Sandegren. Do tego stoczył zacięty bój z Kyrgiosem. Grając na takim poziomie spokojnie jest wstanie wygrać ten bój.

sts kod na darmową kasę
sts kod na darmową kasę

Ofner – Estrella

Mecz drugiej rundy w Monterrey. Trzeba powiedzieć, że faworytem tego boju jest ten pierwszy i jeżeli nie zanotuje wygranej to można powiedzieć, że będzie to spora niespodzianka. Ofner przez rokiem doszedł do ćwierćfinału i na pewno liczy na powtórzenie wyniku. Możliwości ku temu i to spora. Ostatnie jego turnieje były bardzo udane, gdzie to w dochodził do ćwierćfinałów oraz półfinałów. W poprzednim tygodniu rywalizował w Saunt Brieuc, gdzie doszedł do trzeciej rundy. Trzeba jednak podkreślić, że przegrał pojedynek z Berankisem, ale dwa sety były dosyć udane w jego wykonaniu. Możliwości ma znacznie większe od swojego rywala.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

MeczTypKursBukmacher
Krstin – Bublik21.50STS
Ofner – Estrella11.30STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button