Darmowy typ z tenisa: Herbert – Monfils – 17 czerwca (poniedziałek)

Wimbledon zbliża się wielkimi krokami, wiec zawodnicy na pewno chcą złapać jak najlepszą dyspozycję. Jeden z turniejów w tym tygodniu rozgrywa jest w Halle. O awans do drugiego rundy tego turnieju powalczą w poniedziałek Herbert z Monfilsem. Nie da się ukryć, że faworytem tego pojedynku jest Gael, który nie powinien mieć zbyt dużocyh problemów z wygraną.


Darmowy vip typ z tenisa

Darmowy vip typ z tenisa

Herbert to obecnie czterdziesta piąta rakieta tenisa. Monfils natomiast sklasyfikowany jest na szesnastej pozycji. Patrząc na minione wyniki i rezultaty jakie obaj zawodnicy prezentowali na trawie to również bilans przemawia za Mofilsem.

„Gael w minionym tygodniu zanotował sporą wpadkę w Stuttgarcie, gdzie to odpadł w drugiej rundzie, Teraz liczy na pewnością na lepszy wyniki ” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

darmowy bonus bez depozytu u bukmachera

Obaj zawodnicy w minionym tygodniu nie pograli sobie zbyt długo podczas swoich występów, ponieważ zarówno Herbert jak i Monfils odpadli w drugiej rundzie. Lecz bardziej bolesną porażkę zanotował Monfils, który to uległ Kudle.Z na pewno stać tego zawodnika na znacznie więcej Była to na tyle zaskakująca przegrana, że we wcześniejszych turniejach notował bardzo dobre wyniki.

Patrząc na ostatnie rezultaty obu tych zawodników to zdecydowanie one przemawiają za Gaelem, który notował bardzo dobre wyniki, jak chociażby czwartą rundę French Open. Herbert natomiast nie był wstanie dorównać swoimi rezultatami dla Gaela, gdzie to w ostatnich miesiącach najdalej dochodził do drugiej rundy.

Spotkanie Herbert – Monfils można oglądać za darmo online w jakości HD na stroniemeczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Herbert – Monfils21.63STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button