Typy tenisowe na dzień 17.06.2019 rok. Turniej pań w Wielkiej Brytanii.

Tym razem zaproponuje dwa spotkania pań, gdzie Konta zagra z Kontaveit a Buzarnescu z Pliskova. Dwa spotkania są w ramach turnieju rozgrywanego w Birmingham.

Konta – Kontaveit

Konta to zawodniczka pochodzą z Wielkiej Brytanii. Ma 28 lat i zajmuje 18 miejsce w światowym rankingu kobiet. W/w tenisistka stworzona jest do kortów twardych i szybkich. Według mnie ma jeden z najlepszych serwisów kobiet i naprawdę trudno ją złamać. W tym sezonie na swoim koncie ma 29 wygranych i 10 porażek. Turniej na trawie będzie jej pierwszym w tym roku. W przeszłości w tych właśnie zawodach grała sześć razy. Jeden raz tylko pożegnała się w pierwszej rundzie.

Jej przeciwniczką będzie Kontaveit. W/w zawodniczka ma 23 lata i pochodzi z Estonii. W światoym rankingu pań zajmuje 20 miejsce. W tym roku Anett na swoim koncie ma 18 wygranych i 11 porażek. Dla tej zawodniczki występ na kortach trawiastych będzie pierwszym w tym sezonie. W ubiegłym roku Anett na trawie rozegrała pięć spotkań z czego tylko dwa zostały wygrane.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Faworytką do wygrania spotkania jest według mnie Konta, która gra przed własną publicznością i uwielbia grę na tej nawierzchni.

Konta – Kontaveit Typ: 1 Kurs: 1.40 Bukmacher: STS

Pliskova – Buzarnescu

Karolina Pliskova to numer trzy w światowym rankingu kobiet. Czeszka ma 27 lat. W tym sezonie jest w bardzo dobrej formie. Wygrała aż 29 spotkań i tylko w 9-ciu doznała porażki. Karolina ma bardzo mocny i niezwykle trudny serwis. Jest to jedna z najlepiej serwujących kobiet na świecie. Podobnie jak Konta lubi korty twarde i szybki i to na nich jest w stanie pokazywać swoje walory i umiejętności tenisowe. W 2015 roku doszła tutaj do finału.

Jej przeciwniczką będzie Buzarnescu – tenisistka pochodząca z Rumunii. Jest to już doświadczona zawodniczka mająca 31 lat. W rankingu kobiet zajmuje 42 miejsce. W swojej całej karierze od 2004 na trawie grała mało. Tylko pięć lat próbowała swoich sił na w/w nawierzchni. W tym roku tenisistka jest w kiepskiej formie. Zdołała wygrać tylko osiem spotkań a w 19-stu doznała porażki.

Spodziewam się,że Pliskova od samego początku zacznie grać twardo i zdecydowanie nie dając najmniejszych szans przeciwniczce.

Pliskova – Buzarnescu Typ: Pliskova (-3,5 gema) Kurs: 1.33 Bukmacher: Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button