Turniej ATP w Halle. Typ dnia Goffin – Albot – 19 czerwca (środa)

Jedno z pierwszych środowych spotkań podczas turnieju w Halle będzie to konfrontacja pomiędzy Goffinem, a Albotem. Zdecydowanym faworytem tej batalii jest ten pierwszy, który nie powinien mieć większych problemów z wygraniem tej potyczki.


Darmowy vip typ z tenisa

Darmowy vip typ z tenisa

Goffin ma a sobą już jeden turniej na strawie w tym sezonie, w którym to w dodatku zaprezentował się bardzo dobrze. Miało to miejsce przed tygodniem w Hertogenbosch, gdzie to doszedł do ćwierćfinału. Podczas tamtej imprezy nie miał większych problemów z wygrywaniem swoich spotkań, gdzie okazywał się lepszy od Fokina czy Herberta. Zatrzymał go dopiero Mannarino, ale Goffin i tak co trzeba podkreślić, że zaprezentował się z dobrej strony.

David liczy przynajmniej na wyrównanie wyniku sprzed roku, gdzie to doszedł w tej imprezie do ćwierćfinału. Podczas pierwszego spotkania nie miał najmniejszych problemów z wygraniem konfrontacji, ponieważ bardzo pewnie ograł Pellę, oddając mu zaledwie dwa gemy!

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

„Goffin znajduje się w dobrej dyspozycji. Nie powinien mieć większych problemów z zanotowaniem zwycięstwa. Z taką grą jaką prezentował w ostatnim czasie spokojnie stać go na wygrani tego boju” – pisze ekspert portalu typydnia.pl

darmowy bonus bez depozytu u bukmachera

Patrząc na wyniki Albota na przestrzeni ostatnich tygodni to wyszedł dla niego zaledwie jeden turniej, w Genewie. A wiadomo jak on był traktowany przez większość zawodników, którzy kompletnie go wręcz dopuszczali. Patrząc na pozostałe pojedynki to miał ogromne problemy z wygraniem swoich pojedynków, gdzie najdalej dochodził do drugiej rundy!

W pierwszej rundzie tej imprezy sprawił małą niespodziankę, gdzie to udało mu się pokonać Ebdena 2-1. Chociaż trzeba przyznać, że rywal również też mu pomógł który praktycznie przeszedł obok tego pojedynku. W tym boju na pewno tak nie będzie. Poza tym Goffin znajduje się w bardzo dobrej dyspozycji, gdzie nie powinien mieć większych problemów z wygraną.

Spotkanie Goffin – Albot można oglądać za darmo online w jakości HD na stroniemeczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Goffin – AlbotGoffin – 2.51.44STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button