Dolehide – Zhu ( typy, kursy na 23 lutego).

Na środę mamy zastrzyk kolejnej dużej dawki tenisa zarówno u pań jak i panów. W tej części skupimy się nad bezpośrednim pojedynkiem pomiędzy Dolehide a Zhu. Mecz ten zostanie rozegrany w ramach turnieju WTA w Meksyku.

Dolehide – Zhu

Dolehide – zawodniczka pochodząca z USA. 23-tenisistka mierzy 178 cm wzrostu i jest zawodniczką praworęczną. Caroline – finalistka juniorskiego US Open 2016 w grze podwójnej dziewcząt. W rozgrywkach zawodowych zadebiutowała we wrześniu 2013 roku, biorąc udział w turnieju rangi ITF, w Hilton Head Island. Zwyciężyła w sześciu turniejach w grze pojedynczej i w siedmiu w grze podwójnej rangi ITF.

W 2016 roku osiągnęła finał w US Open grze podwójnej dziewcząt. W tym roku bilans spotkań młodej zawodniczki to osiem wygranych i dwie porażki. Swoich sił Amerykanka próbowała w Australian Open, gdzie zdołała przebrnąć przez kwalifikacje, niestety już w pierwszej rundzie została pokonana przez Collins. Tutaj w turnieju w meksyku aby móc grać od pierwszej rundy również musiała przejść kwalifikację. Pokonana w nich Hibino oraz Galfi.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jej przeciwniczką będzie Zhu – zawodniczka pochodząca z Chin. Doświadczona już 28-letnia tenisistka mierzy 173 cm wzrostu. W rankingu WTA Chinka zajmuje 109 miejsce. Tenisistka występująca głównie w turniejach rangi ITF. W sumie wygrała dwanaście turniejów singlowych i sześć deblowych rangi ITF. W tym sezonie Lin na swoim koncie ma trzy wygrane i cztery porażki. Najlepszym jej rezultatem był turniej w Australii, gdzie zdołała dotrzeć do 1/16. W Australian Open nie zdołała zakwalifikować się do turnieju głównego. W Petersburgu i Dubaju było to samo i zawodniczka kończyła swoje mecze na pierwszej rundzie kwalifikacji przegrywając przeciwko Bogdan i Zanevska.

Obie panie do tej pory spotkały się ze sobą jeden raz i było to w roku 2019. Wówczas lepszą okazała się być Dolehide, która rozgromiła swoją przeciwniczkę 2-0 ( 6-1 6-1).

W tej konfrontacji spodziewam się podobnego scenariusza i liczę na zwycięstwo Amerykanki.

Dolehide – Zhu Typ: 1 Kurs: 1.83 Bukmacher: PZBUK

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button