Lopez – Nishioka ( Typy, kursy na 23 lutego).

Tym razem bliżej przyjrzymy się również turniejowi rozgrywanemu w Meksyku, jednakże zamiast pań wystąpią panowie. W bezpośrednim starciu Lopez podejmie Nishioka. faworytem do zwycięstwa jest według bukmacherów Japończyk.

Typy na Australian Open 2019 (mężczyźni)

Lopez – Nishioka

Lopez to zawodnik pochodzący z Hiszpanii. Doświadczony już i powoli myślący o emeryturze Feliciano ma 40 lat i w rankingu ATP zajmuje 114 miejsce. Mierzący 188 cm wzrostu Hiszpan najlepsze lata ma już za sobą. Niestety wiek nieubłaganie zbliża tego tenisistę do odłożenia rakiety w kąt. Z roku na rok Hiszpan gra coraz to gorzej o czym świadczą osiągane przez niego wyniki.

Niegdyś kapitalny tenisista wymieniany w gronie najlepszych a dzisiaj to „chłopiec do bicia”. W tym sezonie bilans Lopeza to zero wygranych i trzy porażki. Na hardzie w ubiegłym sezonie Feliciano zdołał rozegrać 23 spotkania z których tylko 10 padło jego łupem. W tym sezonie przegrał z: Millman, Gulbis i Thompson.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jego przeciwnikiem będzie Nishioka – tenisista pochodzący z Japonii. Yoshihito ma 26 lat i zajmuje 103 miejsce w rankingu ATP. W tym roku Japończyk na swoim koncie ma 14 wygranych i 6 porażek. Yoshihito mierzy 170 cm wzrostu i jest zawodnikiem leworęcznym podobnie jak jego przeciwnik. Pomimo tak krótkiego okresu Nishioka zdołał wygrać w bieżącym sezonie jeden turniej oraz zanotował dwa finały. Pierwszy miał miejsce w Columbus, gdzie po znakomitych spotkaniach w finałowym starciu pokonał Stricker. Następnie poszedł za ciosem i w drugim z rzędu turnieju w USA również kontynuował kapitalną grę, lecz tym razem w finale przegrał z Stricker. Na tych zawodach aby móc się zakwalifikować musiał przejść przez kwalifikację w których pokonał Stebe oraz Gojowczyk.

Faworytem według mnie jest Nishioka, który nie powinien mieć problemów z pokonaniem rywala.

Nishioka – Lopez Typ: 1 ( -2,5 gema AH) Kurs: 1.55 Bukmacher: STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button