Paul – Berrettini ( Typy, kursy na 23 lutego).

Drugim spotkaniem panów w turnieju rozgrywanym w Meksyku będzie bezpośrednie starcie pomiędzy Paul a Berrettini. Mecz zaplanowany jest na późne godziny nocne. Faworytem do zwycięstwa jest według bukmacherów Włoch.

Krecz w tenisie STS

Berrettini – Paul

Berrettini – zawodnik pochodzący z Włoch. Matteo ma 25 lat i mierzy 196 cm wzrostu. W rankingu ATP zajmuje szóste miejsce. W cyklu ATP Tour zwyciężył w pięciu singlowych turniejach i dwóch deblowych. Ponadto przegrał jeden finał w grze pojedynczej i jeden w grze podwójnej. W ubiegłym 2021 roku Matteo był w rewelacyjnej formie z bilansem ogólnym 41 zwycięstw i tylko z 12 porażkami.

W tym sezonie Włoch rozegrał jedenaście meczy z których wygrał cztery. Najlepszym występem Matteo był Australian Open, gdzie dotarł do półfinału rozgrywek.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Paul- tenisista pochodzący z USA. Tommy w rankingu ATP zajmuje 39 miejsce. 24-letni zawodnik na swoim koncie w ubiegłym roku zanotował 34 zwycięstwa i 27 porażek. Najlepszym rezultatem jaki osiągnął w 2021 roku było wygranie turnieju halowego w Szwecji. W tym, nowym sezonie Amerykanin zanotował siedem zwycięstw i cztery porażki. W czterech rozegranych do tej pory turniejach osiągnął zarówno: ćwierćfinał, ćwierćfinał, drugą rundę i półfinał.

Patrząc na obecne umiejętności i dyspozycję w jakiej znajdują się obaj panowie uważam, żę Włoch wygra tutaj bez większych problemów.

Berrettini – Paul Typ: 1 ( -1,5 gema AH) Kurs: 1.45 Bukmacher: STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button