Pewne typy z tenisa na French Open – 31 maja (piątek)

Wkraczamy można powiedzieć w najciekawszą serię spotkań podczas French Open, gdzie to zapowiadają się niezywkle ciekawe pojedynki. W piątek dojdzie, m.in. do konfrontacji pomiędzy Dimitrovem, a Wawrinką czy też wschodzącą gwiazda tenisa Ruddem, a legendą tenisa – Federerem.

Pewne, darmowe typy, dobre typy z French Open

Pewne, darmowe typy, dobre typy z French Open

Dimitrov – Wawrinka

Dimitrov przez French Open prezentował się niezwykle przeciętnie, gdzie to wygrania spotkania na mączce przychodziło dla nieco z wielkim trudem. Jednak podczas Roland Garros wygrał już dwa spotkania. O ile jeszcze zwycięstwo nad Tipserwicem na nikim wrażenia większego nie zrobiło to pokonanie w drugiej rundzie Cilica już tak. Jednak trzeba przyznać, że oba te mecze były niezwykle zacięte i wyrównane. Ponieważ kończyły się w pięciu setach. A trzeba przyznać, że Dimitrv to nie jest zawodnik solidnie grając na mączce. Wyrównał swój wynik z ostatnich lat, gdzie dochodził do trzeciej rundy.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jednak w pojedynku z Wawrinka będzie niezwykle ciężko dla niego o dobry wynik. Popularny Stasiek czuje się bardzo pewnie w tym turnieju. Poza tym wygrał bez większych problemów dwa swoje spotkania. Najpierw z Kovalkiem, zaś w drugiej rundzie z Garinem, gdzie to nie stracił żadnego seta. Poza tym Wawrinka jest lepszym zawodnikiem na mączce, a dodatkowo bardziej doświadczonym, co w takich turniejach jest bardziej istotne, Szwajcar, jeżeli zagra na takim poziomie co we wcześniejszych pojedynkach to nie powinien mieć większych problemów z wygraną.

sts kod na darmową kasę
sts kod na darmową kasę

Rudd – Federer

Owszem Rudd posiada spor talent i możliwości jak widać, a ma niespełna dwadzieścia jeden lat. Jednak los nie był mu łaskaw w trzeciej rundzie, ponieważ przyjdzie u zagrać z Federerem, gdzie to Szwajcar jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Szwajcar co tutaj dużo mówić pod każdym względem jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem od swojego rywala, Można powiedzieć, że jak Fedex „włączy piąty bieg: to z rywala nie będzie co zbierać. Poza tym ogromne doświadczenie i ogranie jest tutaj ogromnym atutem Federera. O czym zresztą mogli się przekonać w tym turnieju Sonego i OTTE. Może nie były to jakieś przekonujące zwycięstwa Szwajcara, ale to właśnie on wyrywał te decydujące piłki. Przy swoim poddaniu jest solidny i ciężko jest uwierzyć, żeby młody zawodnik był wstanie go przełamać.

Rudd sprawił jedną niespodziankę już w tym turnieju, kiedy to w drugiej rundzie pokonał Berrettniniego, ale co tutaj dużo mówić czeka go zdecydowanie trudniejsza przeprawa. Ponieważ Włoch toi można powiedzieć, że nie jest to ta :Liga” co Ferdek. Jednak trzeba a podkreślić, że Rudd posiada potencjał jak i możliwości. Co zresztą pokazał ni raz w tym sezonie. Na mączkę gra solidnie i powtarzalnie, ale w tym pojedynku górą powinien być Ferdek, jak. Szwajcar jak stracić seta to już będzie spora niespodzianka.

Spotkania z French Open można oglądać za darmo online w jakości HD na stroniemeczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Dimitrov – Wawrinka11.33STS
Rudd – Federer Federer -1.51.33STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button