Typy tenisowe na dzień 31.05.2019r. French Open.

Na dzisiaj w ramach kolejnych zmagań Wielkiego Szlema rozgrywanego we Francji do zaproponowania mam dwa spotkania wśród mężczyzn. Wawrinka kontra Dimitrov i Goffin kontra Nadal.

Wawrinka – Dimitrov

Dimitrov to zawodnik pochodzący z Bułgarii. W tym roku jego bilans to 12 zwycięstw i 8 porażek. Na mączce Grigor ma sześć wygranych i pięć porażek. Jeżeli chodzi o wszystkie jego występy w French Open to nigdy nie zanotował tutaj lepszego wyniku niż trzecia runda. W pierwszej rundzie męczył się i to bardzo z Tipsarevic w konsekwencji wygrywając 3-2. W następnej pokonał Cilica również w takim samym stosunku.

Stan to zawodnik,który jak każdy dobrze wie głównie mobilizuje się na najważniejsze turnieje w danym roku. Jednym z nich jest oczywiście French Open. W tym roku na koncie tego tenisisty jest 17 wygranych i 11 porażek. Najlepszym występem był turniej w Rotterdamie,gdzie doszedł aż do finału rozgrywek. Tam niestety musiał przeboleć gorycze porażki ze świetnym Monfils. Wawrinka osttanie 4 lata radził sobie tutaj znakomicie. Dwa finały i jeden półfinał to bilans Szwajcara.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Wawrinka – Dimitrov Typ: 1 Kurs: 1.40 Bukmacher: Totolotek

Goffin – Nadal

Goffin to tenisista pochodzący z Belgii mający 28 lat. W swojej całej karierze zanotował 11 finałów z czego wygrał cztery. Niezwykle ambitny i wszechstronny zawodnik. W tym roku jego bilans to: 14 wygranych i 13 porażek. Na mączce jego bilans to 6-5. W pierwszych dwóch rundach wyeliminował Berankis i Kecmanovic.

Jego dzisiejszym rywalem będzie król mączki Nadal. tej postaci chyba nikomu nie muszę przedstawiać. Jeden z najlepszych zawodników na świecie a już na pewno najlepszy na tej nawierzchni. Jego bilans w tym roku to 16-3. W dwóch pierwszych rundach gładko wygrywał z Maden i Hanfmann.

Nadal – Goffin Typ: Nadal (-8,5 ) Kurs: 1.50 Bukmacher: Totolotek

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button