Pewniaki dnia z tenisa 23 stycznia (środa)

Zhuk – Sebov

Również i panie rywalizują podczas turnieju w Newport Beach. Zhuk trzeba przyznać, że jest faworytką tego spotkania, gdzie nie powinna mieć większych problemów z zanotowaniem wygranej. Poprzedni sezon na hardzie miała bardzo dobry. I można być pewnym, że również i teraz będzie chciał to powtórzyć. A ma o co walczyć w tym turnieju, ponieważ przed rokiem na kortach w Newport Beach doszła do samego finału. Więc odpadnięcie już w drugiej rundzie będzie kosztowało ją stratę punktów. Lecz jak zagra na swoim poziomie to nie powinna mieć większych problemów z zwycięstwem. Ponieważ widać, że znajduje się w dobrej dyspozycji. Owszem jeszcze nic w tym roku nie ugrała, ale przegrane z Petkovic czy McHale wstydu jej nie przynoszą. A w tych pojedynkach zaprezentowała się z dobrej strony.

Sebov sama dobrze zdaje sprawę, że przyjdzie jej zmierzyć się z wymagającą rywalką. Owszem grała już tutaj w pierwszej rundzie, gdzie to los sprawił, że musiała mierzyć się z Giavarą. Była tam zdecydowaną faworytką swojego spotkania. A mimo to rywalka umiała powalczyć. Sebov myśląc o ugraniu przynajmniej jednego seta w tym pojedynku będzie musiała zagrać w każdym elemencie niezwykle skutecznie. A trzeba przyznać, że nie będzie to łatwe. Warto chociażby przypomnieć jej spotkanie z Ponchet, gdzie była nieznaczną faworytką podczas eliminacji do AO, a przegrała szybko w dwóch setach.

Harrison – Quiroz

Harrison poprzedni sezon miał kompletnie stracony. Można powiedzieć, że jest cieniem siebie. Teraz z pewnością liczy na znacznie lepszy występ. A spokojnie stać jego na to. Umie grać w tenisa i to na wysokim poziomie. Miał przyjemność już występować podczas tego turnieju w pierwszej rundzie. Owszem wywiązał się ze swojego zadania, ponieważ okazał się lepszy od Choinskiego, wygrywając 2-1. Lecz trzeba podkreślić, że widać było jeszcze spore rezerwy w jego grze. Do tego ten zawodnik potrzebuje się przełamać i sięgać po kolejne wygrane. Wtedy pewnie wskoczyć na wyższy poziom i będzie radził sobie znacznie lepiej.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Quiroz jeszcze w tym sezonie nie rozegrął żadnego oficjalnego spotkania. Więc można powiedzieć, że jego forma to może być spora niewiadoma. Natomiast jak zobaczymy na jego poprzedni sezon i grę na hardzie to owszem zanotował kilka całkiem dobrych wyników. Lecz trzeba podkreślić, że jak wygrywał swoje mecze to takie, w których był faworytem. Z drugiej strony hard nie jest ulubioną nawierzchnią tego tenisisty, bowiem preferuje grę na mączce. Może nie będzie to pojedynek dwusetowy, ale ostatecznie górą powinien być Harrison.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Zhuk  – Sebov 1 1.55 Fortuna
Harrison – Quiroz 1 1.55 Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button