Typy z tenisa na 23 stycznia (środa)

Krueger – McDonald

Spotkanie dwóch dosyć młodych zawodników. Jednak faworyt tego spotkania jest tylko jeden, jest im McDonald. Obaj zawodnicy w swojej profesjonalnej karierze grali ze sobą cztery razy. Bilans spotkań H2H przemawia za Mackenzim, który wynosi 3-1. W dodatku bardziej ten zawodnik przekonuje dobrą swoją grą na hardzie. Zresztą potwierdził to już w tym sezonie. Chyba najlepszym wyznacznikiem jest Australian Open, gdzie pokonał Rubleva. W drugiej rundzie natomiast uległ nieznacznie Cilicowi, gdzie stoczył bardzo zacięty bój. Wcześniej w Auckland również prezentował się solidnie.

Krueger po pierwsze jest słabszym zawodnikiem. Do tego grając na betonie nie przekonuje tak bardzo jak jego najbliższy rywal. W tym roku można powiedzieć, że notuje słabsze wyniki. Ma spore wahania jeszcze w grze. Umie zagrać dobry jeden set, by w drugim zaprezentować się poniżej swoich oczekiwań. Miał przyjemność grać tutaj już w pierwszej rundzie. Przyszło mu mierzyć się z Kingiem, gdzie był faworytem. Lecz był blisko odpadnięcia w tym turnieju, bowiem dwa wygrane sety przez Kruegera kończyły się po tie-breaku. Myśląc o korzystnym dla siebie tutaj wyniku musiałby zagrać bardzo solidnie, ale to nie będzie łatwe zadanie.

Fritz – Giron

Kolejne wtorkowe spotkanie podczas challengera w Newport Beach to pojedynek pomiędzy Fritzem, a Gironem. Ten pierwszy jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku i nie ma się co dziwić. Tym bardziej, że Fritz gra u siebie, gdzie chce zaprezentować się z jak najlepszej strony. Po drugie przed rokiem wygrał ten turniej, więc przegrana już w tak wczesnym etapie oznaczyłaby stratę punktów. Tym bardziej, że jest rozstawiony tutaj z jedynką. Znajduje się w bardzo dobrej dyspozycji. Ponieważ w Auckland doszedł do ćwierćfinału, w Auatralian Open zanotował trzecią rundę. A po drodze przecież pokonywał takich zawodników jak Norrie czy Monfils.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Z całym szacunkiem do Girona, ale on pod względem umiejętności czy talentu jest słabszym zawodnikiem od swojego rywala. Chociaż i tak poprawił swój wynik sprzed roku w tym turnieju, ponieważ w 2018 roku nie przeszedł przez eliminacje. Owszem w tym sezonie wygrał już jeden chellenger miało to miejsce w Orlando. Ale warto jest podkreślić, że nie miał przecież tam trudnych rywali. W każdym ze swoich pojedynków był faworytem. Podczas tego turnieju grał już w pierwszej rundzie, gdzie przyszło mu zmierzyć się z Oliveirem. Po dosyć wyrównanym pojedynku wygrał 2-1. Lecz myśląc o korzystnym wyniku w tym boju dla siebie będzie miał zagrać bardzo dobre spotkanie pod każdym względem. Jednak patrząc w jakiej dyspozycji obecnie znajduje się Fritz to on powinien tutaj pewnie wygrać.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Krueger – McDonald 1 1.30 Forbet
Fritz – Giron DW 2:0 1.44 Forbet

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button