Pewniaki tenis na dziś – 1 grudnia (sobota)

3

Pierwszy dzień tegorocznego grudnia upłynie fanom tenisa na kolejnych meczach o dziką kartę singla Australian Open 2018. Na dzisiaj przygotowaliśmy dla was dwa mecze w rywalizacji kobiet!

Pewniaki tenis na dziś - 1 grudnia (sobota)
Pewniaki tenis na dziś – 1 grudnia (sobota)

Pojedynki o miejsce w drabince rozstawionych na przyszłorocznym Australian Open wkraczają w decydującą fazę. Niestety, bardzo niewielu bukmacherów w Polsce oferuje ciekawe kursy i zakłady na te wydarzenie. Nie oznacza to jednak, że w ogóle nie ma na co stawiać.

Na dzisiaj mamy dla was dwa typy. Dlaczego tylko tyle? Z czterech spotkań wydaje nam się, że nigdy nie powinno się „wyciskać” stu procentach. Zawsze może przecież zdarzyć się mniejsza czy większa niespodzianka i szkoda, by było, gdyby przez takie zdarzenie popsuł się nasz kupon.

Zawsze zachęcamy was do samodzielnych analiz, by wzbogacić swoją wiedzę bukmacherską. Tym razem też tak jest – sprawdźcie, co statystyki mówią o wybranych przez nas meczach i upewnijcie się, czy sami byście zdecydowali się na nie postawić. A jeżeli co do jakiegoś typu nie jesteście pewni, może warto sobie go odpuścić, zamiast później żałować? 😉

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Peng S. - You X. 2:0 1.40 ETOTO
Chang K.Ch. - Muramatsu Ch. 1. set wygra 1 1.70 FORTUNA
Pewniaki tenis na dziś – 1 grudnia (sobota)
5 (100%) 1 vote