Typy na Australian Open (dzikie karty) – 30 listopada (piątek)

Pora na kolejne mecze o dzikie karty Australian Open 2019. Jakie pewniaki mamy dla was na dzisiaj? Sprawdźcie, korzystajcie i wygrywajcie! 

Dobre typy na tenis - 19 listopada (poniedziałek)
Typy na Australian Open (dzikie karty) – 30 listopada (piątek)

Dzikie karty na turniej Australian Open to łakomy kąsek, dlatego wielu tenisistów robi co tylko może, by je zyskać. Los chciał jednak, że w wielu parach sytuacja wydaje się dość klarowna, a tym samym możemy liczyć – przynajmniej w teorii – na niewiele niespodzianek.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Patrząc na to, jakie kursy bukmacherzy przygotowali na niektóre mecze, wiele typów w ogóle nie warto brać pod uwagę. Na szczęście, w większości przypadków tym razem przygotowano coś więcej, niż tylko obstawianie na zwycięzców danej pary, co daje nam większe pole do popisu.

Pamiętajcie, że mecze, o których mowa w dzisiejszym wpisie, rozgrywane są w nocy czasu polskiego. Jeżeli więc chcecie na nie postawić, albo nastawcie się na grę live, albo zróbcie to w miarę szybko, póki notowania są na niezmienionym poziomie!  Niestety, tenisowe zmagania mają to do siebie, że nie zawsze rozgrywane są w korzystnych godzinach.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Li Zhe - Chung Y. Over 2 sety 1.45 ETOTO
Zhang Ze - Sinclair C. 2:0 1.60 ETOTO
You X. - Gai Ao 2:1 2.80 TOTALBET

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button