Pewniaki z ATP Rzym na środę (15 maja)

42

Na wtorek 15 maja zaplanowano dokończenie drugiej rundy turnieju w Rzymie. W ten dzień swoje pojedynki pomiędzy Tsitsipasem, a Sinnerem czy też Albotem z Verdasco.

Darmowe typy, analizy, streamy z tenisa z turnieju ATP w Rzymie

Darmowe typy, analizy, streamy z tenisa z turnieju ATP w Rzymie

Tsitsipas – Sinner

Ciężko spodziewać się tutaj innego wyniku niż pewna wygrana Tsitsipasa. Od swojego rywala jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem pod każdym względem i z pewnością będzie chciał to potwierdzić. Różnica klas est ogromna, Stefanos zajmuje obecnie siódme miejsce w rankingu, zaś jego rywal sklasyfikowany jest na dwieście sześćdziesiąte trzeciej pozycji.

Tsisitapas prezentuje kapitalną dyspozycję na przestrzeni ostatnich tygodniach. Wreszcie znowu zaczął grać na takim poziomie co każdy od niego oczekuje. Wygrana w Estoril, przed tygodniem doszedł do finału Mastersa w Madrycie, gdzie to wygrywał z Nadalem, Zvarevem czy Veradsco! Zatrzymał go dopiero w finale Djokovićem.

Sinner jeszcze na poziomie eliminacji jest wstanie notować przyzwoite wyniki, ale to tylko pokazuje jak ogromna różnica klas, aby zagrać w turnieju głównym musiał w dodatku przechodzić przekwalfikacje! Trzeba przyznać, że jak uda mu się nawiązać walkę z rywalek t już będzie ogromny sukces.

etoto freebet kod promocyjny
etoto freebet kod promocyjny

Albot – Fognini

Albot wczoraj niespodziewanie wygrał pojedynek mecz z Paire. Mało kto się spodziewał, że tak szybko i pewnie ogra rywala. Tym bardziej, że jego dyspozycja na mączce, a także wyniki w ostatnich tygodniach pozostawiają wiele do życzenia. Od połowy marca ten zawodnik doszedł najdalej do drugiej rundy.

Fognini pod każdym względem jest lepszym zawodnikiem od swojego rywala i na pewno będzie chciał to potwierdzić. Gra u siebie więc motywacji na pewno nie zabraknie dla niego o dobry wynik. Tym bardziej, że ma już jeden prestiżowy turniej na swoim koncie, gdzie to wygrał turniej w Monte Carlo. Wygrywał tam z Nadalem, Coricem czy Lajovicem. Swoją dobrą dyspozycję potwierdzić już w tym turnieju. W pierwszej rundzie bez najmniejszych problemów pokonał Tsongę i można się spodziewać, że ten mecz również powinien zakończyć w dwóch setach.

Turniej ATP w Rzymie można obejrzeć za darmo na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Tsitsipas – SinnerDW 2:01.37STS
Albot – Fognini 21.30STS
5.0
01