Pewniaki z ATP Rzym na środę (15 maja)

Na wtorek 15 maja zaplanowano dokończenie drugiej rundy turnieju w Rzymie. W ten dzień swoje pojedynki pomiędzy Tsitsipasem, a Sinnerem czy też Albotem z Verdasco.

Darmowe typy, analizy, streamy z tenisa z turnieju ATP w Rzymie

Darmowe typy, analizy, streamy z tenisa z turnieju ATP w Rzymie

Tsitsipas – Sinner

Ciężko spodziewać się tutaj innego wyniku niż pewna wygrana Tsitsipasa. Od swojego rywala jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem pod każdym względem i z pewnością będzie chciał to potwierdzić. Różnica klas est ogromna, Stefanos zajmuje obecnie siódme miejsce w rankingu, zaś jego rywal sklasyfikowany jest na dwieście sześćdziesiąte trzeciej pozycji.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Tsisitapas prezentuje kapitalną dyspozycję na przestrzeni ostatnich tygodniach. Wreszcie znowu zaczął grać na takim poziomie co każdy od niego oczekuje. Wygrana w Estoril, przed tygodniem doszedł do finału Mastersa w Madrycie, gdzie to wygrywał z Nadalem, Zvarevem czy Veradsco! Zatrzymał go dopiero w finale Djokovićem.

Sinner jeszcze na poziomie eliminacji jest wstanie notować przyzwoite wyniki, ale to tylko pokazuje jak ogromna różnica klas, aby zagrać w turnieju głównym musiał w dodatku przechodzić przekwalfikacje! Trzeba przyznać, że jak uda mu się nawiązać walkę z rywalek t już będzie ogromny sukces.

etoto freebet kod promocyjny
etoto freebet kod promocyjny

Albot – Fognini

Albot wczoraj niespodziewanie wygrał pojedynek mecz z Paire. Mało kto się spodziewał, że tak szybko i pewnie ogra rywala. Tym bardziej, że jego dyspozycja na mączce, a także wyniki w ostatnich tygodniach pozostawiają wiele do życzenia. Od połowy marca ten zawodnik doszedł najdalej do drugiej rundy.

Fognini pod każdym względem jest lepszym zawodnikiem od swojego rywala i na pewno będzie chciał to potwierdzić. Gra u siebie więc motywacji na pewno nie zabraknie dla niego o dobry wynik. Tym bardziej, że ma już jeden prestiżowy turniej na swoim koncie, gdzie to wygrał turniej w Monte Carlo. Wygrywał tam z Nadalem, Coricem czy Lajovicem. Swoją dobrą dyspozycję potwierdzić już w tym turnieju. W pierwszej rundzie bez najmniejszych problemów pokonał Tsongę i można się spodziewać, że ten mecz również powinien zakończyć w dwóch setach.

Turniej ATP w Rzymie można obejrzeć za darmo na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Tsitsipas – SinnerDW 2:01.37STS
Albot – Fognini 21.30STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button