Skuteczne darmowe pewniaki z tenisa – 13 czerwca (czwartek)

Panie podobnie jak i Panowie przygotowują się do kolejnego w tym sezonie turnieju wieloszlemowego, który tym razem odbywać się będzie na kortach trawiastych Wimbledonu. Lecz przed tą imprezą zawodniczki rywalizują, m.in. w Nottingham, gdzie to szykują się do tego elitarnego turnieju.


Pewne typy z tenisa za darmo

Pewne typy z tenisa za darmo

Garcia – Limsden

Trudno tutaj spodziewać się innego wyniku niż wygrana Garci, Różnica klas pomiędzy tymi zawodniczkami jest ogromna. Carolina zajmuje dwudzieste ósme miejsce w rankingu, zaś jej rywalka skodyfikowana jest pod koniec trzeciej setki. Poza tym Garcia jest zdecydowanie bardziej doświadczoną, a także ogromną zawodniczką. Pod względem możliwości Carolina przewyższa swoją rywalkę pod każdym względem.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Garcia jak nie zlekceważy swojej rywalki to nie powinna mieć najmniejszych problemów z wygraną. W pierwszej rundzie pokaząła swoją klasę, gdzie to rozbiła Bains oddając rywalce tylko trzy gemy! I w tym boju powinno być podobnie, ponieważ trudno jest uwierzyć, że Munsden była wstanie sprawić większe problemy tak oświadczonej zawodnicze. Owszem Maia gra u siebie i chce zaprezentować się jak najlepiej. Wygrała pierwszy pojedynek w dosyć ładnym stylu z Mooree, ale Garcia co tutaj dużo mówić sa to za wysokie progi na nią.

darmowy bonus bez depozytu u bukmachera

„Garcia i Vekić powinny bardzo szybko ograć swoje rywalki. Różnica klas pomiędzy nimi jest ogromna . O ile nie zlekceważą rywalek to bez najmniejszych problemów powinny wygrać swoje potyczki” – pisze eksprt portalu typydnia.pl

Paquet – Vekic

Mimo, że Paquet jest o dwa lata starsza od swojej rywalki to różnica w rankingu jest ogromna. Ponieważ Donna sklasyfikowana jest na dwudziestej drugiej pozycji, zaś jej rywalka na sto sześćdziesiątej ósmej pozycji! To już chyba najlepiej pokazuje jak duża przepaść jest pomiędzy nimi. Istotne znacznie podczas tej konfrontacji ma bilans gier na trawie. Pawiet w swojej karierze rozegrała zaledwie pięć pojedynków oficjalnych, notując trzy wygrane i dwie porażki. U Vekić ten bilans natomiast rwyglada następująco 24/18!

Nie da się również ukryć tego, że Vekić dobrze czuje się Nottingham i lubi tam grać .Ponieważ wystarczy zobaczyć na jej ostatnie lata i tym samym wyniki: w 2017 zwycięstwo, a przed rokiem doszła do półfinału! W pierwszej rundzie wygrała 2-1 z Jakupović, ale można odnieś wrażenie, że po pierwszym gładko wygranym secie myślała, że druga wygrana partia przyjdzie jej tak łatwo. W dodatku znajduje się w dobrej dyspozycji: w French Open doszła do czwartej rundy, zaś w Madrycie zanotowała trzecią rundę. O takim wynikach może póki co pomarzyć jej rywalka, która ostatnio regularnie przegrywała.

Turnieje WTA można oglądać za darmo online w jakości HD na stroniemeczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Garcia – LimsdenDW 2-01.41STS
Paquet – VekicDW 0-21.45STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button