Pewny typ z tenisa: Fucsovics – Raonic – 14 czerwca (piątek)

Ostatnie spotkanie ćwierćfinałowe podczas turnieju w Stuttgarcie zostanie rozegrane pomiędzy Fucsovicsem, a Raonicem. Faworytem tego pojedynku jest ten drugi i można powiedzieć, że nie powinien mieć większych problemów z wygraną.

Darmowy vip typ z tenisa

Darmowy vip typ z tenisa

Patrząc na ranking ATP to lepiej to wygląda po stronie Raonica, który sklasyfikowany jest na osiemnastej lokacie, zaś jego rywal to obecnie pięćdziesiąta druga rakieta męskiego tenisa. Warto jest odnotować, że obaj zawodnicy przed rokiem spotkali się właśnie w tym turniej i wówczas Milos pewnie wygrał 2-0.

Patrząc również na wyniki obu tych zawodników na trawie to one zdecydowanie przemawiają za Raonicem, który co sezon dobrze radzi an ten nawierzchni. Jego rywal natomiast jedynie w 2017 roku radził sobie dobrze w pozostałych latach wygranie przychodziło mu z wielkim trudem. Jak chociażby w minionym sezonie, gdzie wygrał zaledwie jeden mecz.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

sts kod na darmową kasę
sts kod na darmową kasę

„Raonic jest niewątpliwie lepszym zawodnikiem od swojego rywala. Jeżeli zaprezentuje się tutaj na swoim poziomie nie powinien mieć większych problemów z wygraną” – pisze ekspert portalu typersi.net

Raonic widać, że czuje się bardzo dobrze na kortach w Niemczech. Przed rokiem doszedł do finału tej imprezy. W tym roku od pierwszej rundy nie miał łatwych przeciwników, ponieważ przychodziło mu mierzyć się kolejno z Popyrinem oraz Tsongę. Na pewno wygranie pojedynku z Tsongą dało mu jeszcze większą pewność siebie.

Warto jest podkreślić, że Fucsovics miał poważne problemy z wygraniem pojedynku we wcześniejszych turniejach, gdzie to regularnie można powiedzieć, że odpadał we wczesnych fazach turnieju. W dodatku miał łatwych rywali, ponieważ mierzył się kolejno z Munare oraz Basilasvilim, gdzie to ostatecznie wygrał te mecze, ale nie było to przekonujące zwycięstwa, z w każdym z tych spotkań był faworytem.

Patrząc na wyniki obu tych zawodników to faworytem tego o pojedynku jest Raonicem, który jeżeli zagra na takim poziomie co we wcześniejszych konfrontacjach to nie powinien mieć żadnych większych problemów z wygraną.

Spotkanie Fucsovics – Raonic można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Fucsovics – Raonic21.55STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button