Tenis: Sevastova – Flink 23 lipca (wtorek)

Przed nami nowy turniej w kalendarzu WTA, który ma to miejsce w Jurmala. Jedno z wtorkowych spotkań będzie to konfrontacja pomiędzy Sevastovą, a Flink. Nie da się ukryć, że zdecydowaną faworytką tego pojedynku jest Sevastova, która nie powinna mieć najmniejszych problemów z wygraniem tego boju.

Evans – Jung: Typ i analiza

Sevastova – Flink: Typ i analiza

Sevastova jest to czołową zawodniczką w rankingu WTA, ponieważ zajmuje jedenaste miejsce. Natomiast jej rywalka obecnie sklasyfikowana jest na sto dwudziestym ósmym miejscu. Rosjanka najwyżej w rankingu była sklasyfikowana sześć pozycji wyżej. To pokazuje też już ogromną różnicę pomiędzy tymi zawodniczkami.

W obecnym sezonie na clayu Sevastova wygrała osiem spotkań i siedem razy przegrywała. Owszem nie jest to zbyt porywający wynik, ale w minionych latach ta zawodniczka prezentowała się zdecydowanie lepiej. Flink natomiast w tym sezonie zanotowała dziewięć zwycięstw i tyle razy samo przegrywała.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

„Sevastova jest zdecydowaną faworytką tego spotkania. Trudno jest uwierzyć, żeby mógłby przegra ten pojedynek” – pisze ekspert portalu typydnia.pl

Nie można zapominać o tym, że ten turniej rozgrywany jest na Łotwie. W związku z tym Sevastova będzie chciała zaprezentować się z jak najlepszej strony przed własną publicznością. Wszystkie możliwości ku temu ma. Można powiedzieć, że jest minimum o jedną klasę lepsza od swojej rywalki.

W dodatku Sevastova będzie chciała zrewanżować się za wpadkę z Bukaresztu, gdzie to odpadła bardzo szybko, bo w drugiej rundzie. Przegrywając mecz w drugiej rundzie z Tig. W Jurmala jest ostawiona z numerem jeden. Odpadniecie w pierwszej rundzie niewątpliwie byłoby ogromnym problemem.

Cashback na start! Zwrot do 500 PLN

Flik trzeba podkreślić, że jest to zawodniczka, która na poziomie ITFów prezentuje się całkiem dobrze. Jednak w turniejach rangi WTA już tak kolorowo nie jest. Ponieważ odpada w nich niezwykle szybko. Przed tygodniem również grała w Budpapeszcie, gdzie przegrała w pierwszej rundzie. Nie miała mocno wymagającej rywalki, bo była nią Bolsova, a lLink przegrała oba sety niezwykle wyraźnie.

Reasumując, faworytką tego pojedynku niewątpliwie jest Sevastova. Jest to zdecydowanie mocniejsza zawodniczka o większym potencjale, doświadczeniu oraz możliwościach. Poza tym gra na własnej ziemi. Przegrana już w pierwszej rundzie niewątpliwie byłby bardzo bolesna dla niej podwójnie.

Spotkanie Sevastova – Flink można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Sevastova – FlinkDW 2:01.44STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button