Tenis – ATP Hamburg: zakłady bez podatku u bukmachera LvBet.

Już w poniedziałek 22 lipca rozpocznie się turniej ATP w Hamburgu. Na kortach w Niemczech będziemy mogli obserwować, m.in. takich zawodników, jak m.in. Thiem, Zvarev, Djere, Garin cz Paire. Z okazji tego wydarzenia bukmacher LvBet przewidział promocję swoim graczom, w której to zwiększa wygraną o 14%.

Tenis – Zakłady bez podatku u bukmachera LvBet

Tenis – Zakłady bez podatku u bukmachera LvBet

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja trwa podczas turnieju w Hamburgu, czyli w dniach 22.07 – 28.07.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Do tej pory nie trzeba nigdzie się zapisywać, ani zgłaszać. Jednak w tej akcji biorą udział jedynie kupony, na których będą znajdować się typy z turnieju w Hamburgu.

Cashback na start! Zwrot do 500 PLN

W tej akcji biorą udział zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe z oferty spotkań przedmeczowych jak i na żywo.

Stawka za jaką zostanie zagrany kupon jest dowolna, ale wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji.

Nie ma limitu kuponów na jednego gracza podczas tej promocji.

LvBet bonus na start bez wpłaty własnej

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u tego bukmachera to jest dobra okazja, żeby je założyć. Ponieważ już na start ten bukmacher przyznaje darmowy bonus w wysokości 20 PLN i to bez dokonania wpłaty własnej.

Gracze, którzy dokonają dwóch pierwszych depozytów mogą liczyć również na darmowe bonusy, ponieważ łącznie można otrzymać nawet 1500 PLN w formie środków bonusowych.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button