Tenis WTA: Cornet – Vikhlyantseva – 19 lipca (piątek)

Jedno z dzisiejszych spotkań kobiet podczas turnieju w szwajcarskim Lausanne, będzie to pojedynek pomiędzy Cornet z Vikhlyantsevą. Nie da się ukryć, że faworytką tego pojedyhku jest ta pierwsza, która nie powinna mieć większych problemów z zanotowaniem zwycięstwa.

Cornet – Vikhlyantseva: Typ i analiza

Cornet – Vikhlyantseva: Typ i analiza

Różnica klas pomiędzy tymi zawodniczkami jest dosyć spora, a najlepiej to pokazuje ranking WTA, gdzie to Cornet zajmuje czterdzieste szóste miejsce, zaś jej rywalka sklasyfikowana jest na dwudziestej drugiej pozycji. Patrząc na grę obu tych zawodniczkę na mączce w tym roku to Aliza zanotowała sześc wygranych i cztery razy przegrywała, zaś jej rywalka wygrała osiem pojedynków i pięciokrotnie ponosiła porażkę.

Cornet podczas tego turnieju prezentuje się niezwykle solidnie, gdzie to nie ma najmniejszych problemów z wygraniem swoich pojedynków. Pokonała bez najmniejszych problemów Trevisan oraz Paolini. Owszem do obu tych konfrontacji przystąpiła jako zdecydowana faworyta, ale styl gry jej wygląda niezywkle dobrze. Z tą drugą zawodniczką straciła zaledwie dwa gamy.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

„Cornet, jeżeli zaprezentuje się na takim poziomie co we wcześniejszych pojedynkach to nie powinna mieć najmniejszych problemów z wygraną. Jest dużo lepszą zawodniczką o znacznie większym potencjale od rywalki” – pisze ekspert portalu dtypy.net

Za Corner również przemawia doświadczenie. Jest to zawodniczka o znacznie większy ograniu i to na najwyższym poziomie w światowym tenisie. Natomiast jej rywalka dopiero rozpoczyna wręcz swoją drogą w seniorskim tenisie. Patrząc na wygrane turnieje jest to chyba najlepszy dowód. Cornet ma łącznie dziewięć zwycięstw, zaś Vikhlyantseva zaledwie dwa i to na poziomie ITFów!!

Cashback na start! Zwrot do 500 PLN

Patrząc na grę Vikhlyantsev podczas tego turnieju również nie jest ona przekonująca. Mimo, że nie miała mocnych rywalek, ponieważ już w pierwszej rundzie mierzyła się z Perrin to mogła pożegnać się z tą imprezy. Jednak ostatecznie wygrała 2-1. W drugiej rundzie natomiast mierzyła się z Gavrilovą, gdzie gra jej wygląda nieco lepiej, ale dalej była od dobrej dyspozycji.

Reasumując, Corner po pierwsze jest dużo lepszą zawodniczką i bardziej doświadczoną. Podczas tego turnieju bardziej przekonuje swoją jakością w grze, jeżeli zagra na takim poziomie co we wcześniejszych pojedynkach to nie powinna mieć najmniejszych problemów z wygraną.

Spotkanie Cornet – Vikhlyantseva można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Cornet – Vikhlyantseva11.44STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button