Typ dnia z French Open: Halep vs Świątek – 3 czerwca (poniedziałek)

Iga Świątek idzie jak burza podczas French Open. W poniedziałek zagra o ćwierćfinał French Open z Halep. Nie da się ukryć, że faworytką tego boju jest Halep, ale patrząc na to jak sobie radzi Iga trudno jest uwierzyć, żeby było to jednostronne spotkanie.


Darmowe typy, analizy, pewniaki na French Open 2019

Darmowe typy, analizy, pewniaki na French Open 2019

Już jakiś czas temu Światek została okrzyknięta następczynią Radwańskiej i pokazuje to regularnie. Owszem obecnie zajmuje sto czwarte miejsce, ale ma zalewie osiemnaście lat. Widać, że posiada talent, a mimo swojego młodego wieku gra dobry tenis. Kłodę Polkę czeka teraz trudne zadanie, wiadomo Halep to czołówka światowego tenisa. W dodatku ta zawodnika przed rokiem wygrała French Open.

bonus za rejestrację bez depozytu

„Polka podczas French Open gra kapitalnie. Teraz czeka ją niezywkle trudne zadane, ale pokazała we wcześniejszych rundach, że potrafi grać z czołowymi zawodniczkami” – pisze ekspert portalu Betonline.net.pl

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Warto jest odnotować, że Halep w tym sezonie przynajmniej do tej pory nie prezentuje się na swoim poziomie. Z całym szacunkiem do takich zawodniczek jak Linette czy Tomjlanović, ale to właśnie te zawodniczki urwały seta właśnie Halep! A wydaje się, ze Iga jest obecnie od nich znacznie lepszą zawodniczką.

Możliwości Igi mogliśmy oglądać we wcześniejszych spotkaniach. Ponieważ wygrane z Wang czy Puing najlepiej to pokazują. Z tą drugą zawodniczką mimo przegranego seta, umiała się podnieść i walczyć do końca o dobry dla siebie wynik. Światek dobrze serwuje. Warto jest podkreślić, że póki co ta zawodniczka oddał zaledwie sześc gemów przy swoim podaniu, dla porównania Halep, aż trzynaśćie!

Młoda Polka, jeżeli będzie grała na takim poziomie co we wcześniejszych spotkaniach i nie zje jej”trema” może powalczyć nawet wygrana.

Spotkania z French Open można oglądać za darmo online w jakości HD na stroniemeczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Halep – Świątekover 18.51.49STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button