Typy tenisowe na dzień 03.06 2019r. Turniej French Open.

Kolejna już faza rozgrywek w Wielkim Szlemie rozgrywanym we Francji. Tym razem do zaproponowania mam takie spotkania jak: Thiem – Monfils, Del Potro – Khachanov.

Thiem – Monfils

Monfils to zawodnik pochodzący z Francji na swoim koncie ma wiele sukcesów w światowym tenisie. Tenisista, który można by rzec nie ma szczęścia w finałach. Na 29 jakie zanotował wygrał tylko 8.
W tym roku bardzo dobra forma . Bilans spotkań to 21 wygranych i sześć porażek. W tym roku kalendarzowym Francuz jest naprawdę w wyśmienitej formie. Na mączce jego bilans to 6-3.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Thiem – zawodnik pochodzący z Austrii. Dominic to jeden z tych wielkich talentów, który gra na miarę oczekiwań. Kapitalna forma głównie na mączce. 14 zwycięstw i pięć porażek. Ostatnie trzy turnieje na French Open to dwa półfinały i finał. Na tym turnieju pokonał już: Bublik, Paul i Cuevas.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Oczekuję równego spotkania dwóch świetnych tenisistów.

Thiem – Monfils Typ: Over 3,5 seta Kurs: 1.55 Bukmacher: Forbet

Del Potro – Khachanov

Khachanov to zawodnik pochodzący z Rosji. Na swoim koncie w tym roku ma 15 zwycięstw i 13 porażek. Na tym turnieju występował już trzykrotnie. Jeden raz odpadł w kwalifikacjach a dwa razy zameldował się w 1/16 turnieju głównego. Na mączce w tym roku kalendarzowym ma sześć zwycięstw i pięć porażek. Na French Open gra bardzo dobrze pokolei odprawiając: Stebe, Barrere i Klizan.

Del Potro to tenisista pochodzący z Argentyny mierzący 198 cm wzrostu. Triumfator między innymi US Open z 2009 roku.
Del Potro jest tenisistą praworęcznym wykonującym oburęczny bekhend. Charakteryzuje się mocnym serwisem, który regularnie przekracza prędkość 200 km/h. Forhend Del Potra uchodzi za jego największy atut. Posyła piłki nisko nad siatką, z dużą siłą, zmuszając rywali do gry obronnej.

W tym roku wraca po poważnej kontuzji. Na swoim koncie ma 7 zwycięstw i 3 porażki. Na French Open gra bardzo dobrze. Pokonywał pokolei: Jarry, Nishioka i Thompson. Spodziewam się minimum czterech setów dwóch bardzo dobrych tenisistów.

Del Potro – Khachanov Typ: Over 3,5 seta Kurs: 1.50 Bukmacher: Forbet

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button