Typ dnia z tenisa – 28 października (poniedziałek)

Jedno ze spotkań pierwszej rundy turnieju w Paryżu będzie o rywalizacja pomiędzy Chardym, a Querreyem. Bukmacherzy w roli nieznacznego faworyta stawiają Amerykanina, ale według mnie nie będzie to jednostronny mecz.

Darmowe typy dnia z tenisa

Darmowe typy dnia z tenisa

Patrząc na rezultaty obu zawodników na hali w tym sezonie to bilans gier mają podobny, bo wynosi on 5/4 oraz 8/3. W dodatku obaj zawodnicy mieli już okazję do gry Paryżu, ponieważ musieli przejść przez eliminacje. Chardy pokonał kolejno Ramosa-Vinolasa oraz Mouteta, zaś Sam okazał się lepszy od Roumane i Benchertia.

Patrząc na rezultaty osiągane przez obu tych zawodników to notuje podobne wyniki. Chardy do tego turnieju na pewno przystąpi w bardzo dobrych humorach, ponieważ w Moskwie doszedł do ćwierćfinału. Pokonał owszem tam Jarrego i Kecmanovica i t w dwóch setach, a poza tym stoczył zaciętą walkę z Cilicem. Przegrał mecz 2-1, ale dopiero w trzecim secie po TB.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Dodatkowo gra teraz u siebie. Motywacji mu nie będzie brakowało na pewno. Poza tym chce zmazać na pewno plamę z minionego sezonu, gdzie sensacyjnie odpadł w pierwszej rundzie. Z drugiej strony Sam nie przeszedł kwalifikacji.

Podczas tego spotkania zmierzą się zawodnicy o podobnych możliwościach. Chardy owszem ma najlepsze lata gry za sobą, zaś Amerykanin nie prezentuje takiej dyspozycji co kilka lat temu,. To wszystko sprawia, że wytypować zwycięzcę tego pojedynku nie będzie łatwo” – pisze ekspert portalu typydnia.net.pl

Patrząc na spotkanie wyniki Amerykanina na hali to sprawił jedną niespodzianka, gdzie to pokonał DImitrova 2-1. Jednak tamten mecz mógł zakończyć się zupełnie inaczej ponieważ dwa sety kończył się po TB. Największym atutem tego zawodnika na pewno jest serwis. Patrząc, że w Paryżu są korty twarde na pewno będzie chciał to wykorzystać.

Podczas eliminacji do turnieju głównego wygrał dwa pewnie spotkania, ale trzeba też wziąć pod uwagę fakt, że nie miał zbyt wymagających przeciwników. Bowiem zwycięstwa nad Roumane i Benchertia wrażenie większego nie robią.

Obaj zawodnicy na pewno będą chcieli zaprezentować się podczas tego spotkania z jak najlepszej strony i sięgnąć po zwycięstwo. Widać też po wynikach osiąganych przez tą dwójkę, że najlepsze lata gry mają za sobą, więc ciężko uwierzyć, żeby były to jednostronny mecz.

Spotkanie Chardy – Querrey można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Chardy – Querreyover 21.51.46LvBet

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button