Typ dnia – 29 października (wtorek)

Czas na starcia drugiej rundy turnieju Masters w Paryżu. Jedno z środowych spotkań będzie to rywalizacja pomiędzy Medvedevem, a Chardym. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest ten pierwszy i jedynie wymiar zwycięstwa pozostają tutaj kwestią otwartą.

Medvedev – Chardy: Typ i analiza

Medvedev – Chardy: Typ i analiza

Śmiało można powiedzieć, że w tym meczu dojdzie do rywalizacji pomiędzy młodością, a doświadczeniem. Jednak jak pokazuje ranking ATP Danill posiada ogromny potencjał. Rosjanin mimo młodego wieku zajmuje czwarte miejsce! Chardy co tutaj dużo mówić najlepsze lata gry ma już za sobą, a obecnie jest to sześćdziesiąt piąta rakieta męskiego tenisa.

Patrząc na rezultaty osiągane przez tych zawodników na hali to również zdecydowanie przemawiają za Medvedevem, którego bilans wynosi 11/1, zaś Francuza 7/4.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Owszem mury pomagają gospodarzom. To będzie nieznaczna przewaga Francuza, ale zatrzymać Rosjanina jest bardzo ciężko” – pisze ekspert portalu toptypy.pl

Rosjanin od dłuższego czasu prezentuje kapitalną dyspozycję. Przed US OPEN jak przegrał swoje mecze to dopiero w finale. Podobnie zresztą było i w US OPEN, gdzie to decydujące starcie przegrał i to po zaciętej walk z Nadalem. Od tamtego momentu występował w dwóch turniejach i za kadm razem wygrywał: w Saint Petersbrogu oraz Masters w Szanghaju.

W dodatku jak Rosjanin wygrywa swoje mecze to robi je bardzo pewnie, bo bez straty seta. Wszystkie ostatnie dziewięć pojedynków wygrywał wynikiem 2-0. Okazywał się lepszy od takich zawodników jak chociażby Zvarev, Tsitsipas, Foginni czy Coric.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Chardy mimo swoich lat prezentuje się całkiem dobrze, gdzie poniżej swojego poziomu nie schodzi. Jak zobaczymy jego rezultaty to śmiało można powiedzieć, że wygrywał mecze z rywalami słabszymi od siebie, jak chociażby Jarry, Edmund czy Evans.

Reasumując, patrząc w jakiej dyspozycji, a poza tym jak gra Rosjanin to trudno spodziewać się, żeby Rosjanin był wstanie sprawi problemy dla rywala.

Spotkanie Medvedev – Chardy można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Medvedev – ChardyMedvedev – 1.51.45BetFan

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button