Typy tenisowe na dzień 30 października.

Na dzisiaj do zaproponowania mam kilka spotkań w ramach turniejów rozgrywanym na całym świecie. Wybrane pojedynki to: Monfils – Paire, Schnur – Song, Kolar – Donskoy, Galan Riveros – Domingues.

Monfils – Paire

Monfils to zawodnik pochodzący z Francji, na swoim koncie ma wiele sukcesów w światowym tenisie. Tenisista, który można by rzec nie ma szczęścia w finałach. Na 29 jakie zanotował wygrał tylko 8.

W tym roku bardzo dobra forma . Bilans spotkań to 35 wygranych i 17 porażek. W tym roku kalendarzowym Francuz jest naprawdę w wyśmienitej formie. Na twardej nawierzchni halowej ma 11 wygranych i tylko trzy porażki. W ostatnim turnieju w Austrii zanotował półfinał.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie 30-letni Francuz Paire. Benoit w tym roku w rankingu ATP zajmuje 23 miejsce. Francuz jest w naprawdę dobrej formie. Na swoim koncie ma aż 42 wygrane spotkania. Na kortach twardych dotąd wygrywał dziesięć razy. Na halki w tym roku ma 7 zwycięstw i 6 porażek. Jego ostatni turniej w Szwajcarii zakończył się już w pierwszej rundzie.

Obaj panowie to spotkanie rozegrają na własnej ziemi. Dla mnie faworytem do zwycięstwa jest w o wiele lepszej dyspozycji Monfils.

Monfils – Paire Typ: 1 Kurs: 1.50 Bukmacher: STS

Schnur – Song

Song- 27-letni Amerykanin w tym roku na swoim koncie ma 17 wygranych i 26 porażek. Fatalny sezon Evan i chyba sam zawodnik chciałby go zakończyć jak najszybciej. W rankingu w/w tenisista zajmuje dopiero 441 miejsce. Na hali zawodnik również ma bilans ujemny 2-4. Ostatni turniej Evan rozegrał w turnieju rangi ITF, gdzie już w pierwszej rundzie pożegnał się z rozgrywkami przegrywając z M. Berg.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Schnur – tenisista pochodzący z Kanady. 24-letni zawodnik w rankingu zajmuje 99 miejsce. W tym roku jego bilans ze wszystkich nawierzchni to 33 wygrane i 30 porażek. Na hali w tym roku Brayden spisuje się bardzo dobrze o czym świadczy bilans 10-4. W 2017 roku na tym turnieju dotarł do ćwierćfinału. Obaj panowie spotkali się ze sobą rok temu i wtedy zwycięsko wyszedł Song.

W dniu dzisiejszym znacznym faworytem tego spotkania jest Schnur i to on bez żadnych problemów powinien odnieść zwycięstwo.

Schnur – Song Typ: 1 Kurs: 1.30 Bukmacher: Fortuna

Kolar – Donskoy

Kolar to zawodnik pochodzący z Czech. 23-letni tenisista w rankingu zajmuje 267 miejsce. W tym roku jego bilans ze wszystkich nawierzchni to 35 wygranych i 34 porażki. Na hali w tym roku ma 15 zwycięstw i 11 porażek. W ostatnich czterech turniejach halowych zdołał tylko dwukrotnie awansować do 16 finału. W Niemczech w swojej pierwszej rundzie pokonał Galovic 2-0.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Donskoy – zawodnik pochodzący z Rosji. 29-letni tenisista w rankingu zajmuje 106 miejsce. Jego najwyższe miejsce w karierze  w rankingu singli ATP to 65, osiągnięty w lipcu 2013 roku, po wygraniu pięciu turniejów rangi Challenger. W poprzednim roku. Jego ulubioną nawierzchnią są twarde korty. W tym roku bilans Evgeny na wszystkich kortach to 37 wygranych i 29 porażek. Na hali ma 11 -10.

Obaj panowie spotkali się ze sobą do tej pory jeden raz i miało to miejsce w tym roku. Wygranym wówczas okazał się być Donskoy na którego liczę i w tym spotkaniu.

Kolar – Donskoy Typ: 2 Kurs: 1.65 Bukmacher: STS

Galan Riveros – Domingues

Galan Riveros to zawodnik pochodzący z Kolumbii. 23-letni tenisista w rankingu zajmuje 199 miejsce. Dotychczas na swoim koncie ma 4 wygrane turnieje. W finałach natomiast występował dziewięć razy. Wspomniane turnieje były rangi ITF i Challenger. W tym roku Daniel na swoim koncie ma 32 wygrane i 23 porażki. Na kortach ziemnych jego bilans to 25-13. W swoim ostatnim turnieju w Lima doszedł do ćwierćfinału. Na tym turnieju w swoim pierwszym pojedynku pokonał Meligeni R.

jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Domingues – zawodnik pochodzący z Portugalii. 26-letni tenisista zajmuje w rankingu 196 miejsce. W swojej karierze biorąc pod uwagę turnieje rangi ITF i Challenger Joao ma 9 wygranych i 12 razy występował w przegranych przez siebie finałach. W tym roku jego bilans ze wszystkich nawierzchni to 25 wygranych i tyle samo porażek. Na kortach ziemnych ma bilans 22-20.

Faworytem do wygrania tego pojedynku jest według mnie o wiele lepszy na ten nawierzchni Galan.

Galan Riveros – Domingues Typ: 1 Kurs: 1.50 Bukmacher: Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button