Druga część typów na 30 października.

Kolejne trzy spotkania na dzisiaj to jeden pojedynek panów w turnieju rozgrywanym w Ekwadorze oraz dwa spotkania pań w USA. Wybrane pojedynki to: Luz – Varillas, Arconada – Olmos i Min – Dolehide.

Luz – Varillas

Luz to zawodnik pochodzący z Brazylii. 21-letni tenisista w rankingu zajmuje 295 miejsce. Orlando to triumfator juniorskiego wielkoszlemowego Wimbledonu z 2014 roku w grze podwójnej, złoty oraz srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich Młodzieży w Nankinie. W tym roku bilans na wszystkich kortach Luz to 56 wygranych i 26 porażek. Na kortach ziemnych 49-17. W tym sezonie zawodnik ma 3 wygrane turnieje rangi ITF oraz 3 porażki w finałach tej samej rangi. Na tym turnieju w pierwszym swoim pojedynku pokonał Ficovich 2-0.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Varillas – tenisista pochodzący z Peru. 24-letni zawodnik w rankingu zajmuje 155 miejsce. Zawodnik w swojej karierze może dopisać sobie reprezentowanie swojego kraju w Pucharze Davis. Bilans ze wszystkich spotkań tego zawodnika w tym roku to 59 wygranych i 22 porażki. Na mączce ma 47-17. Varillas w ostatnim czasie jest w kapitalnej formie co pokazują osiągane przez niego wyniki. W ostatnich trzech turniejach rangi Challenger na mączce wygrał dwa i w ostatnim zanotował półfinał.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Faworytem w tym pojedynku jest według mnie Varillas.

Luz – Variilas Typ: 2 Kurs: 1.45 Bukmacher: STS

Arconada – Olmos

Arconada to zawodniczka pochodząca z USA. 21-letnia tenisistka w rankingu zajmuje 138 miejsce.

Usue to mistrzyni juniorskiego Wimbledonu 2016 w grze podwójnej dziewcząt, medalistka Igrzysk panamerykańskich. W tym roku bilans tej zawodniczki ze wszystkich spotkań to 48 wygranych i 17 porażek. Natomiast na kortach twardych ma 33 wygrane i tylko 10 porażek. W tym sezonie Maitane ma 3 wygrane turnieje i dwa przegrane finały.

Jej przeciwniczką w dniu dzisiejszym będzie Olmos – zawodniczka pochodząca z Meksyku. 26-tenisistka w rankingu zajmuje 350 miejsce. Giuliana to reprezentantka kraju w Pucharze Federacji. W tym roku bilans na wszystkich kortach tej tenisistki to 22 zwycięstwa i 18 porażek. Na kortach twardych ma 21-14.

Olmos w tym roku jest w kiepskiej dyspozycji. Nie zdołała wygrać ani jednego turnieju. jej najlepszym rezultatem był półfinał. Faworytką do wygrania tego spotkania jest bez dwóch zdań Arconada.

Arconada – Olmos Typ: 1 Kurs: 1.45 Bukmacher: STS

Min – Dolehide

Min to zawodniczka pochodząca z USA. 25 letnia tenisistka w rankingu zajmuje 313 miejsce. Bilans Grace w tym roku na wszystkich nawierzchniach to 22 wygrane i 11 porażek. Na kortach twardych 12-7. W tym sezonie Min wygrała jeden turniej oraz doznała porażki w drugim finale przegrywając z Dolehide.

Jej dzisiejszą przeciwniczką będzie Dolehide – zawodniczka pochodząca z USA. 21-tenisistka w rankingu zajmuje 166 miejsce. Caroline to finalistka juniorskiego US Open 2016 w grze podwójnej dziewcząt. Na swoim koncie w tym roku biorąc pod uwagę wszystkie nawierzchnie w/w zawodniczka ma 36 wygranych i 22 porażki. Na kortach twardych 17-11. W tym sezonie wygrała dwa turnieje i przegrała oprócz tego dwa finały.

Obie panie jak dotąd spotkały się ze sobą jeden raz i miało to miejsce w tym roku. Zwycięsko z tego starcia wyszła Dolehide, która i dzisiaj powinna wygrać.

Min – Dolehide Typ: 2 Kurs: 1.37 Bukmacher: Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button