Typ dnia z US OPEN – 4 sierpnia (środa)

Czas na kolejne dwa spotkania ćwierćfinałowe podczas US OPEN. O awans do kolejnej rundy powalczą dzisiaj Monfils z Berretitiniem. Nie da się ukryć, że zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest Francuz, który prezentuje się bardzo.

Monfils – Berrettini: Typ i analiza

Monfils – Berrettini: Typ i analiza

Śmiało można powiedzieć, że Gael wystrzelił kapitalnie z swoją dyspozycją podczas tego turnieju. Jego gr z returnu wygląda bardzo dobrze we wszystkich pojedynkach. Poza tym posiada bardzo dobry bilans winnerów do niewymuszonych błędów. Jeżeli idzie o własne podanie to jest na dobrym poziomie. chociaż trzeba przyznać, że są jeszcze rezerwy w tym elemencie.

Francuz ogrywał do tej pory Ramosa – Vinolasa, Copila, Shapovalova oraz Andjuara. Jedynie z Shapovolavem miał nieco problemów, ale i rywal był niezywkle wymagający. Francuz po niezywkle emocjonującym pojedynku wygrał 3-2. W pozostałych pojedynkach nie tracił nawet jednego seta.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

„Monfils znajduje się w gazie. Pewne wygrane, a do tego dobra forma daję mu jeszcze większą pewność siebie. Z taką grą powinien nie mieć również większych problemów z wygraną w tym pojedynku” – pisze ekspert portalu betonline.net.pl

Owszem Berrettini sprawił małą niespodzianką w czwartej rundzie, gdzie to pokonał Rubleva i to bez straty seta. Jednak trzeba podkreślić, Rosjanin zagrał bardzo słabo. Przede wszystkim przy własnym podaniu, gdzie serwował bardzo słabo. To sprawiło, że Włoch nie miał większych problemów, żeby jego przełemać.

Dzisiaj Berrettini będzie miał znacznie trudniejsze zadanie, ponieważ Francuz serwuje znacznie mocniej. Patrząc na wyniki Włocha to tracił regularnie po jednym secie z Gasquetem, Thomsponem oraz Popyrinie.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Reasumując, Francuz bardziej przekonuje swoją grą. Widać, że znajduje się w „gazie” widać to podczas każdego jego spotkania w tym turnieju. Do gry Gaela nie można w żadnym wypadku się przyczepić i powinni to potwierdzić w tym pojedynku.

Spotkanie Monfils – Berrettini można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Monfils – Berrettini 11.51STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button