Typ tenisowy na dzień 18 Maja. Spotkanie kobiet.

Kolejnym i ostatnim typem na dzisiejszy dzień z tenisa będzie bezpośredni pojedynek Vickery z Min. Spotkanie zostanie rozegrane w ramach turnieju towarzyskiego.

Vickery – Min

Vickery to zawodniczka pochodząca z USA. 25-letnia tenisistka w rankingu WTA zajmuje 158 miejsce. W tym roku bilans w/w zawodniczki na wszystkich nawierzchniach to szesnaście wygranych i sześć porażek. W 2013 roku zdobyła mistrzostwo Stanów Zjednoczonych w juniorskich rozgrywkach Amerykańskiej Federacji Tenisowej (USTA).

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Pierwszy start w rozgrywkach seniorskich zanotowała w lipcu 2009 roku, biorąc udział w rozgrywkach rangi ITF w Evansville. Wygrała tam kwalifikacje, a w turnieju głównym dotarła do półfinału. Na swoim koncie ma wygrane dwa turnieje singlowe i jeden deblowy tej rangi.

W turniejach towarzyskich podczas pandemii Amerykanka rozegrała sześć spotkań. W pierwszym doznała porażki z Zarazua by w kolejnym już odnieść zwycięstwo nad Jovic. W pozostały czterech pojedynkach doznała trzech porażek i jednej wygranej.

Jej dzisiejszą przeciwniczką będzie Min – tenisistka pochodząca z USA. 26-letnia Grace w rankingu WTA zajmuje 287 miejsce. W tym roku bilans wszystkich spotkań Min to cztery wygrane i siedem porażek. Ostatni mecz Amerykanka rozegrała w marcu. Spotkanie z Vickery będzie dla niej pierwszym pojedynkiem po dwumiesięcznej przerwie.

Do tej pory obie zawodniczki spotkały się ze soba dwa razy i w każdym spotkaniu Min okazała się lepszą tenisistką. Dzisiaj uważam, że to Vickery jest faworytką z dwóch względów. Po pierwsze Sachia jest w rytmie meczowym podczas tych towarzyskich spotkań po drugie jest w dużo lepszej dyspozycji niż Min.

Vickery – Min Typ: 1 Kurs: 1.84 Bukmacher: Lvbet

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button