Typy tenisowe na 18 Maja. Dwa spotkania w ramach turniejów towarzyskich.

Na dzisiejszy dzień do zaproponowania mam cztery spotkania, które opiszę w dwóch częściach. W dwóch pierwszych ok. godziny 15:20 na kort wybiegną El Mihdawy i Mercier. Następnie u kobiet swoje rakiety skrzyżują Jokic i Halbauer.

El Mihdawy – Mercier

El Mihdawy to doświadczony już 30-letni Amerykański tenisista, który w rankingu ATP zajmuje 557 miejsce. Adam jest zawodnikiem praworęcznym. Ten turniej towarzyski rozgrywany jest na mączce. W tym roku El Mihdawy rozegrał dwadzieścia cztery pojedynki w których tylko jedenaście razy wyszedł jako wygrany. Wczorajszy dzień na pewno Ametkanin nie mógł zaliczyć do udanych bo zanotował dwie porażki. W pierwszy pojedynku musiał uznać wyższość Storch by następnie już po zaciętym boju ulec Yatsuk.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Mercier – zawodnik pochodzący z USA. 28-letni tenisista w rankingu ATP zajmuje 997 miejsce. Podobnie jak jego rywal jest zawodnikiem praworęcznym. W tym roku tenisista rozegrał dwadzieścia trzy spotkania z których jedenaście padło jego łupem. Ostatnie trzy spotkania w jego wykonaniu miały miejsce szesnastego maja, gdzie pokonał King, Cerretani i przegrał z Schachter.

Parząc na formę obu zawodników i ich obecne umiejętności myślę, że tutaj nalezy zaufać nieco starszemu Amerykanowi Adam El Mihdawy, który ma szansę przerwać złą passę po wczorajszym nieudanym dniu.

El Mihdawy – Mercier Typ:1 Kurs: 2.05 Bukmacher: STS

Jokic – Halbauer

Jokic to zawodniczka pochodząca z Serbii. Młoda 22-letnia tenisistka w rankingu WTA zajmuje 907 miejsce i jest praworęczna. W ubiegłym roku bilans ze wszystkich spotkań w/w zawodniczki to dziewięć wygranych i pięć porażek. W dniu dzisiejszym dla tej młodej Serbki będzie pierwszy pojedynek w tym roku w ramach turnieju towarzyskiego ze względu na trwającą nadal na całym świecie epidemię. Patrząc lata wstecz na formę tejże zawodniczki i jej grę na kortach twardych szybko można zaobserwować,że sama zawodniczka preferuje grę na mączce i to właśnie na tej nawierzchni rozgrywała najwięcej swoich meczy. Na tym turnieju w kwestii przypomnienia spotkania rozgrywane sa na kortach twardych.

Jej przeciwniczką będzie Halbauer – zawodniczka pochodząca z USA. 22-letnia tenisistka w rankingu WTA zajmuje 305 miejsce i jest zawodniczką praworęczną. W tym roku zdołała rozegrać jedenaście spotkań z których sześć wygrała. Ostatnie spotkania rozegrała w marcu.Dla obu pańten pojedynek będzie pierwszym bezpośrednim starciem. Różnica w rankingu jest ogromna a co za tym idzie mimo równego wieku możemy spodziewać się także dużej różnicy w umiejętnościach pomiędzy tymi zawodniczkami.

Z racji tego, że dla obu pań jest to pierwszy mecz podczas epidemii stawiam tutaj na wyraźną faworytkę jaką jest Halbauer.

Jokic – Halbauer Typ: 2 Kurs: 1.60 Bukmacher: STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button