Typy tenisowe na dzień 15 Maja. Spotkania mężczyzn.

Na dzisiejszy wieczór do zaproponowania mam dwa pojedynki w ramach turniejów towarzyskich wśród panów. W bezpośrednich starciach zagrają: Corwin kontra Kirchheimer, Corwin kontra Seelig.

Corwin – Kirchheimer

Corwin to zawodnik pochodzący z USA. 23-letni tenisista w rankingu ATP zajmuje 563 miejsce. Felix jest zawodnikiem praworęcznym a jego wyniki z tego roku to: piętnaście wygranych i jedenaście porażek. Zdecydowanie w 2020 roku lepiej radzi sobie na kortach ziemnych niżeli twardych. Mączka to jego dominująca nawierzchnia na tych turniejach towarzyskich i potwierdza to w tym roku wygrywając dziesięć z czternastu spotkań. W dniu wczorajszym Amerykanin rozegrał trzy spotkania z których dwa razy wyszedł jako wygrany. W pierwszym pojedynku bardzo łatwo odprawił Storch oddając mu tylko jednego gema, w następnym również bez problemów pokonał Samardzic. W ostatnim spotkaniu dnia wczorajszego doznał porażki w meczu Schachter mimo,że bukmacherzy stawiali go jako znacznego faworyta.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jego przeciwnikiem w dniu dzisiejszym będzie Kirchheimer – zawodnik pochodzący z USA. 25-letni tenisista w rankingu ATP zajmuje 470 miejsce – jest zawodnikiem praworęcznym. W tym roku przeżywa znakomity okres jeżeli chodzi o jego formę. Na trzydzieści osiem rozegranych spotkań odniósł aż dwadzieścia dziewięć zwycięstw. W samym maju w spotkaniach towarzyskich rozegrał osiemnaście pojedynków z czego aż szesnaście wygrał. Tylko w dwóch spotkaniach z tym samym tenisistą mowa o Lorenzi nie zdołał zwyciężyć.

Zdecydowanym faworytem w tym pojedynku jest będący w znakomitej formie w tym sezonie Kirchheimer.

Corwin – Kirchheimer Typ:2 Kurs: 1.50 Bukmacher: STS

Corwin – Seelig

Tutaj mamy do czynienia do spotkania numer dnia dzisiejszego dnia w którym wystąpi Corwin. Poniżej przypomnę jego postać:Corwin to zawodnik pochodzący z USA. 23-letni tenisista w rankingu ATP zajmuje 563 miejsce. Felix jest zawodnikiem praworęcznym a jego wyniki z tego roku to: piętnaście wygranych i jedenaście porażek. Zdecydowanie w 2020 roku lepiej radzi sobie na kortach ziemnych niżeli twardych. Mączka to jego dominująca nawierzchnia na tych turniejach towarzyskich i potwierdza to w tym roku wygrywając dziesięć z czternastu spotkań. W dniu wczorajszym Amerykanin rozegrał trzy spotkania z których dwa razy wyszedł jako wygrany. W pierwszym pojedynku bardzo łatwo odprawił Storch oddając mu tylko jednego gema, w następnym również bez problemów pokonał Samardzic. W ostatnim spotkaniu dnia wczorajszego doznał porażki w meczu Schachter mimo,że bukmacherzy stawiali go jako znacznego faworyta.

Jego kolejnym przeciwnikiem będzie Seeling – tenisista pochodzący z USA. 22-letni zawodnik w rankingu ATP zajmuje 972 miejsce – jest praworęcznym tenisistą. W tym roku Amerykanin rozegrał szesnaście spotkań z czego w dziesięciu odniósł zwycięstwo. Na mączce ma sześć wygranych i dwie porażki. Nie wiele wiadomo na temat tejże postaci. Patrząc na statystyki w/w zawodnika można zaobserwować,że ostatni mecz rozegrał w ubiegłym roku.

Zdecydowanym faworytem w tym pojedynku jest dla mnie Corwin, który nie powinien mieć żadnych problemów z odniesieniem zwycięstwa.

Corwin – Seelig Typ: 1 Kurs: 1.55 Bukmacher: STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button