Typ tenisowy spotkania tenisowego kobiet na dzień 15 lipca.

Ostatnim spotkaniem jakie opiszę będzie pojedynek wśród kobiet pomiędzy Cornet a Parry. Mecz zostanie rozegrany w ramach turnieju rozgrywanego we Francji.

Cornet kontra Parry.

Cornet to zawodniczka pochodząca z Francji,mistrzyni juniorskiego Roland Garros w grze pojedynczej, zdobywczyni Pucharu Hopmana w 2014 roku. Reprezentantka kraju w Pucharze Federacji. Jest tenisistką praworęczną z oburęcznym bekhendem. Doświadczona już 30-letnia zawodniczka ma 173 cm wzrostu i w rankingu WTA zajmuje 59 miejsce. W tym roku Alize na swoim koncie ma dziesięć wygranych i siedem porażek. W pierwszym pojedynku tego turnieju Cornet pokonała Ponchet w bardzo dobrym stylu 2-0.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jej dzisiejszą przeciwniczką będzie parry zawodniczka pochodząca z Francji. Zaledwie 17-letnia tenisistka w rankingu kobiet zajmuje 315 miejsce. Diane ma 170 cm wzrostu i jest zawodniczką praworęczną. Bilans wszystkich spotkań w/w tenisistki w tym roku to czternaście wygranych i dziewięć wygranych. W pierwszym pojedynku tego turnieju młodziutka Parry przegrała z Ponchet 2-1.

Obie panie spotkały się ze sobą w tym miesiącu i zwycięsko z tej konfrontacji wyszła Cornet ogrywając rywalkę 2-0.

W tym spotkaniu także spodziewam się, że to właśnie o wiele bardziej doświadczona Cornet jest tutaj faworytką, która nie powinna mieć problemów z ponownym pokonaniem Parry.

Cornet – Parry Typ:1 Kurs: 1.60 Bukmacher: Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button