Typy tenisowe na dzień 17 Lipca. Spotkania mężczyzn.

Na dzisiejszy dzień do zaproponowania mam dwa spotkania w ramach dwóch różnych turniejów. W pierwszym z nich w Mistrzostwach Polski na kortach ziemnych Michalski podejmie Zielińskiego. Następnie przeniesiemy się do Francji, gdzie Halys zagra z Hoang.

Michalski kontra Zieliński

Michalski to zaledwie 20-letni tenisista urodzony w Warszawie. Daniel ma 180 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP aktualnie zajmuje 428 miejsce. W całej swojej karierze na swoim koncie ma zarobionych 25,919 dolarów. W tym sezonie jego bilans na wszystkich nawierzchniach to osiemnaście wygranych i dziewięć porażek. Najlepszym jego rezultatem w 2020 roku było wygranie turnieju w Marbello, gdzie w finale pokonał Rajskiego 2-1. Na tym turnieju rozegrał już dwa spotkania w których pokonał Pieczkowskiego oraz Krawczyńskiego. W żadnym z w/w spotkaniu nie dał szans rywalowi na chociażby ugranie jednego seta.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Zieliński- zawodnik urodzony w Warszawie. 23-letni zawodnik ma 180 cm wzrostu i jest tenisistą praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 792 miejsce. Jego trenerem jest Aleksander Charpanditis. Jan w całej swojej karierze zdołał zarobić 27,081 dolarów. W tym roku jego bilans ze wszystkich spotkań to dwadzieścia jeden wygranych i osiem porażek. Na tym turnieju Zieliński w pierwszej rundzie pokonał Kuczyńskiego oraz w kolejnej Wojnara. W obu spotkaniach nie stracił ani jednego seta.

Obaj panowie spotkali się ze sobą już trzy razy i aktualny bilans bezpośrednich spotkań to 2-1 dla Michalskiego.

Dla mnie Michalski jest wyraźnym faworytem w tym starciu. Zawodnik posiada większe umiejętności niż jego rywal i mam nadzieję, że powtórzy ostatni rezultat z meczu z Zielińskim, gdzie wygrał 6-3 6-1.

Michalski – Zieliński Typ:1 Kurs: 1.48 Bukmacher: Fortuna

Halys kontra Hoang

Hoang- tenisista ten pochodzi z Francji i ma 24 lata. W rankingu ATP zajmuje 136 miejsce. Antoine ma 183 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W tym roku jego bilans ze wszystkich nawierzchni to dziesięć wygranych i tyle samo porażek. W cyklu ATP Tour jest finalistą jednego turnieju w konkurencji gry podwójnej. Po przerwie związanej z epidemią Covid 19 Hoang powrócił na korty w czerwcu, gdzie w Austrii rozegrał sześć spotkań. Na tym turnieju we Francji Antoine pokazuje się z naprawdę świetnej strony. W pierwszej rundzie odprawił Hamou 2-0. W kolejnej pokonał Mahut w takim samym stylu. W ćwierćfinale po trzysetowej batalii pokonał Lestienne.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Halys – Francuski tenisista. 23-letni zawodnik ma 191 cm wzrostu i jest tenisistą praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 193 miejsce. W tym roku jego bilans ze wszystkich spotkań to jedenaście wygranych i tyle samo porażek. Jako junior, osiągnął cztery finały turniejów wielkoszlemowych i wraz z Benjaminem Bonzim zdobył tytuł mistrza French Open 2014 w grze podwójnej chłopców. Quentin po długiej przerwie spowodowanej epidemią powrócił na korty dopiero siódmego lipca, gdzie we Francji rozegrał dwa spotkania przegrywając z Mayot oraz Bourgue. Na tym turnieju pokonał Cazaux oraz Moutet.

Obaj panowie dotychczas spotkali się ze sobą jeden raz i wygranym w tamtym pojedynku był Hoang.

W tym spotkaniu idę w stronę Hoang, który na tym turnieju pokazuje się ze świetnej strony. Jednym słowem zawodnik jest na fali i w drodze do finału powinien pokonać średnio grającego Halys, który po epidemii gra bardzo nierówno.

Halys – Hoang Typ:2 Kurs: 1.85 Bukmacher: STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button