Typy dnia na wtorek 30 stycznia

Peng – Yastremksa

Owszem Peng jest to doświadczona zawodniczka i nie jest anonimowa. Lecz na pewno nie jest faworytką tego spotkania. Jak zobaczymy na jej występy to jeszcze na poziomie ITFów radziła sobie dobrze, ale to wszystko. W Australian Open odpadła w pierwszej rundzie, przegrywając i to zdecydowanie z Bouchard. Podczas spotkania wygrała zaledwie trzy gemy. W Shehzen też się nie popisała. Owszem wygrała pierwsze spotkanie w tej rundzie. Ale trzeba wziąć na to nieco poprawkę. Ponieważ nie miała zbyt wymagającej rywalki. Wygrać z Paquet wręcz musiała.

Yastremksa jest to młoda zawodniczka, bo nie ma jeszcze dziewiętnastu lat, ale zajmuję już czterdzieste siódme miejsce w rankingu WTA. Na pewno pod względem doświadczenia, czy też ogrania słabiej wygląda od rywalki. Ale już pod względem dyspozycji znacznie lepiej. W Hobart doszła do ćwierćfinału, w Australian open zanotowała ćwierćfinał, przegrywając z Wiliams. A wcześniej chociażby odprawiła z kwitkiem Stosur czy Suarez-Navaro. Podczas pierwszej rundy w tym turnieju nie miała żadnych problemów z wygraną, gdzie szybko i pewnie ograła Rus. Można się spodziewać, że ten mecz powinna również zakończyć szybko i pewnie.

Niculescu – Linette

Magda pokazała już nie raz, że poniżej swojego poziomu nie schodzi. Chociaż w tym boju czeka już trudne zadanie. Monica od początku tego sezonu prezentuje dobrą dyspozycję. A jak zagra na swoim poziomie nie powinna mieć żadnych problemów z wygraną. Doświadczenie, jakość w grze, czy przede wszystkim gra na betonie to są jej auty. Jak w tym roku przegrywała swoje boje to miało to miejsce po zaciętych bojach i z całkiem dobrymi zawodniczkami jak Wang, Animova czy Hsieh. W spotkaniach których była faworytką nie miała żadnych problemów z wygraniem swoich spotkań.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Magda zdaje sobie sprawę, że czeka ją trudna przeprawa. Największy sukces w tym roku to druga runda w Hobart. W Australian Open miała sporo pecha, ponieważ trafiła na Osakę i pewnie przegrała. Małą niespodziankę sprawiła w pierwszej rundzie tego turnieju. Mierzyła się z Hon i wygrała 2-1. Chociaż trzeba przyznać, że jak rywalka grała na swoim poziomie to Magda praktycznie nie istniała. Dużym problemem Linette jest brak regularności Potrafi zagrać jeden set dobrze, by w drugim przegrać i to wyraźnie.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Peng – Yastremksa 2 1.44 Fortuna
Niculescu – Linette 1 1.43 Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button