Typy kobiecego tenisa (WTA) na czwartek 31 stycznia

Wang – Zhang

Nieznaczną faworytką tego boju jest Zhang Shua. Zhang jest znacznie lepsza zawodniczką od swojej rywalki, a także górują nad nią w wielu elementach. Po dwóch słabszych występach w Shenzhen oraz Hobart, ta zawodniczka gra coraz lepiej. Pokazała to już w Australian Open dochodząc do trzeciej rundy.

Owszem przegrała z Svtoliną, ale nie była faworytką tamtego boju. A po drugie zagrała bardzo dobry pojedynek. W pierwszej rundzie tej imprezy również zagrała na bardzo dobrym poziomie. Bez najmniejszych problemów w dwóch partiach pokonała Kumkhum. Rywalka w tamtym boju ugrała zaledwie trzy gemy!

Wang na pewno łatwo skóry nie sprzeda. Będzie chciała walczyć z wyżej notowaną rywalką od pierwszego gema. Ale warto jest zobaczyć na jej mecze w tym sezonie. Wygrywała przede wszystkim z zawodniczkami słabszymi od siebie. W tym boju będzie musiała przeciwstawić się mocniejszej rywalce i pytanie jak sobie z tym poradzi.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Można powiedzieć, że podczas dłuższych wymian górą powinna być Zhang. Również Shaui jest bardziej ogromną zawodniczką na najwyższym poziomie. Może nie zakończy to mecz w dwóch setach, ale górą powinna być Zhang.

Duan – Golubic

Kolejne spotkanie drugie rundy turnieju w Hua Hin. Obie zawodniczki spotkały się ze sobą w poprzednim sezonie i również na hardzie, gdzie to wygrała Golubic 2-0. I trzeba przyznać, że Viktorija jest również faworytką w tym meczu. Golubic jest to zawodniczka, która lepiej radzi sobie na betonie, co zresztą potwierdza w tym sezonie. Od początku roku można powiedzieć, że prezentuje się na swoim poziomie.

Nie notowała żadnych sensacyjnych przegranych, a jak wygrywała to pewnie swoje boje. Przegrane z Bouzkova czy też Svitoliną na pewno jej wstydu nie przynoszą. W pierwszej rundzie Viktorija bez najmniejszych problemów wygrała swój pojedynek z Tormo.

Duan w rankingu WTA jest ponad sto miejsc za swoją rywalką. W dodatku ta zawodniczka ma spore problemy z wygraniem swoich spotkań. W Shenzjen oraz Australian Open nie przeszła przez eliminacje. Ta sztuka udała jej się w tej imprezie. Ale wygrane w kwalifikacjach na Sawesdee czy Han, żadnego wrażenie nie robią.

Małą niespodziankę sprawiła w pierwszej rundzie z Parmentier. Spotkanie zakończyło się wygraną Duan 2-1. Jednak Chinka zdaje sobie sprawę, że niezwykle ciężkie zadanie czeka ją w tym boju.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Wang – Zhang 2 1.45 Forbet
Duan – Golubic 2 1.40 Forbet

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button