Typy tenisowe kobiet na dzień 10 czerwca.

Na dzisiejszy dzień do zaproponowania mam dwa typy na spotkania kobiet. W bezpośrednich pojedynkach zmierzą się: Dolehide kontra Loeb oraz Fernandez kontra Kalinskaya.

Dolehide – Loeb

Dolehide – zawodniczka pochodząca z USA. 21-tenisistka ma 178 cm wzrostu i jest zawodniczką praworęczną. Caroline – finalistka juniorskiego US Open 2016 w grze podwójnej dziewcząt. W rozgrywkach zawodowych zadebiutowała we wrześniu 2013 roku, biorąc udział w turnieju rangi ITF, w Hilton Head Island. Zwyciężyła w sześciu turniejach w grze pojedynczej i w siedmiu w grze podwójnej rangi ITF.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

W 2016 roku osiągnęła finał w US Open grze podwójnej dziewcząt. W tym roku bilans spotkań młodej zawodniczki to dziesięć wygranych i siedem porażek. Po długiej przerwie zawodniczka powróciła na korty w bardzo dobrym stylu wygrywając z Siegemund,Loeb i Osuigwe 2-0. Doznała do tej pory jednej porażki.

Jej dzisiejszą przeciwniczką będzie Loeb – zawodniczka pochodząca z USA. 25-letnia tenisistka ma 168 cm wzrostu i jest zawodniczką praworęczną. W rankingu WTA Jamie zajmuje 277 miejsce. Na swoim koncie w/w zawodniczka ma osiem wygranych turniejów singlowych oraz deblowych rangi ITF. W tym roku bilans wszystkich spotkań Loeb to jedenaście wygranych oraz trzynaście porażek. Po przerwie związanej z epidemią zawodniczka powróciła na korty i rozegrała sześć spotkań w których zdołała wygrać tylko dwa.

Ten mecz rozegrany zostanie na nawierzchni twardej i patrząc na formę obu zawodniczek uważam, że Dolehide jest tutaj znaczną faworytką, która nie powinna mieć problemów z pokonaniem przeciwniczki.

Dolehide – Loeb Typ: 1 Kurs: 1.48 Bukmacher: Betclic

Fernandez – Kalinskaya

Kalinskaya to zawodniczka pochodząca z Rosji. Zaledwie 21-letnia tenisistka w rankingu kobiet zajmuje 112 miejsce. W swojej karierze ma zdobycie Australian Open w grze podwójnej dziewcząt z 2016 roku oraz siedem wygranych turniejów w grze pojedynczej i dziewięć w grze podwójnej rangi ITF. W tym roku Anna na swoim koncie ma trzy wygrane pojedynki i tyle samo porażek. Kalinskaya ma 175 cm wzrostu i jest zawodniczką praworęczną. Dla w/w tenisistki będzie to drugi oficjalny pojedynek po tak długiej przerwie spowodowanej epidemią. W poprzednim roku bilans spotkań na twardej nawierzchni Anny to dziewiętnaście wygranych i sześć porażek.

Jej dzisiejszą przeciwniczką będzie Fernandez – tenisistka pochodząca z Kanady. Zaledwie 17-letnia zawodniczka w rankingu WTA zajmuje 118 miejsce i jest leworęczna. Jej warunki fizyczne to tylko 158 cm wzrostu. W tym roku Leylah jest w naprawdę bardzo dobrej formie co pokazuje jej ogólny bilans czternastu wygranych i siedmiu porażek. W turnieju rozgrywanym w Acapulco zdołała awansować do wielkiego finału, gdzie niestety doznała porażki przeciwko Watson.

Patrząc na formę obu pań i biorąc pod uwagę,że mecz rozgrywany zostanie na korcie o twardej nawierzchni uważam, że Fernadez jest tutaj zdecydowaną faworytką.

Fernandez – Kalinskaya Typ: Fernandez wygra Kurs: 1.35 Bukmacher: Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button