Typy tenisowe na dzień 4 Czerwca. Spotkania mężczyzn i kobiet.

Na dzisiejszy dzień do zaproponowania mam trzy pojedynki w ramach spotkań towarzyskich. W pierwszym rozgrywanym w USA Matchplay 120 Rogers podejmie Kalinskaya. W kolejnych zawodach tym razem pośród panów Cid Subervi podejmie Fratangelo oraz Blanch zmierzy się z Eubanks.

Rogers – Kalinskaya

Kalinskaya to zawodniczka pochodząca z Rosji. Zaledwie 20-letnia tenisistka w rankingu kobiet zajmuje 112 miejsce. W swojej karierze ma zdobycie Australian Open w grze podwójnej dziewcząt z 2016 roku oraz siedem wygranych turniejów w grze pojedynczej i dziewięć w grze podwójnej rangi ITF. W tym roku Anna na swoim koncie ma trzy wygrane pojedynki i tyle samo porażek. Kalinskaya ma 175 cm wzrostu i jest zawodniczką praworęczną. Dla w/w tenisistki będzie to pierwszy oficjalny pojedynek po tak długiej przerwie spowodowanej epidemią. W poprzednim roku bilans spotkań na twardej nawierzchni Anny to dziewiętnaście wygranych i sześć porażek.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jej dzisiejszą przeciwniczką będzie Rogers – zawodniczka pochodząca z USA. 27-letnia tenisista ma 175 cm wzrostu i jest zawodniczką praworęczną. W sumie na swoim koncie ma wygranych sześć turniejów singlowych i dwa deblowe rangi ITF. Pierwszy deblowy finał zanotowała w 2015 roku w Bogocie. Wspólnie z Iriną Falconi przegrały 3:6, 6:3, 6–10 z parą Paula Cristina Gonçalves–Beatriz Haddad Maia.

W tym roku Shelby ma znakomita formę co odzwierciedlają osiągane przez nią wyniki. Zawodniczka ma dwanaście wygranych spotkań i pięć porażek. Po długiej przerwie spowodowanej epidemią powróciła na korty, gdzie do tej pory zagrała jedno spotkanie przeciwko Fernandez. Tam na mączce pokonała w/w zawodniczkę 2-1.

Teraz spotkanie zostanie rozegrane na kortach twardych, gdzie obie zawodniczki potrafią grać. Ja jednak uważam,że faworytką tego spotkania bęzie o wiele bardziej doświadczona Rogers, która w bardzo dobrym stylu pokonała pierwszego czerwca Fernandez.

Rogers – Kalinskaya Typ:1 Kurs: 1.63 Bukmacher: Betfan

Cid Subervi – Fratangelo

Cid Subervi – zawodnik pochodzący z Dominikany. 26-letni tenisista ma 193 cm wzrostu a jego głównym atutem jest bardzo mocny serwis. Praworęczny zawodnik w rankingu ATP zajmuje 219 miejsce. W tym sezonie bilans spotkań Roberto to dwadzieścia trzy zwycięstwa i szesnaście porażek. Podczas epidemii rozegrał dwadzieścia sześć spotkań z których szesnaście padło jego zwycięstwem. W ostatnim czasie, gdy przyszło mu się mierzyć z solidnymi tenisistami to wyglądało to kiepsko. Na cztery pojedynki wygrał tylko jeden raz przeciwko Eubanks. Porażek natomiast doznał w meczach z Fratangelo, Popko i McDonald.

Fratangelo występując w gronie juniorów Fratangelo został mistrzem French Open 2011 w grze pojedynczej chłopców po pokonaniu w finale Domminika Thiema. W czerwcu 2011 był wiceliderem klasyfikacji juniorów. Zawodowym tenisistą Fratangelo jest od 2012 roku.W grze pojedynczej jest zwycięzcą trzech turniejów rangi ATP Challenger Tour.

Bjorn ma 183 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 261 miejsce. W tym roku rozegrał tylko osiem spotkań z których w sześciu triumfował. Na kortach twardych zawodnik czuje się bardzo dobrze i w przeszłości osiągał dobre wyniki.

Obaj panowie spotkali się podczas tych spotkań towarzyskich jeden raz i po trzysetowym pojedynku Fratangelo wyszedł zwycięsko.

Teraz myślę podobnie i uważam,że stać Cid Subervi na wygranie przynajmniej jednego seta.

Cid Subervi – Fratangelo Typ: Cid wygra seta Kurs: 1.71 Bukmacher: Fortuna

Blanch – Eubanks

Blanch – zawodnik pochodzący z USA. 22-letni tenisista ma 188 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 240 miejsce. W całej swojej karierze na swoim koncie Blanch ma dwa trofea po wygraniu zawodów rangi Challenger. Od początku roku jego bilans ze wszystkich spotkań to dwadzieścia sześć wygranych i dziesięć porażek. Od samego początku tego sezonu zawodnik znajduje się w wyśmienitej formie o czym potwierdzają jego wyniki. Od piętnastego maja Ulises grywa w turniejach towarzyskich na mączce i jego bilans to dziewięć wygranych i cztery porażki. Pokonywał między innymi: Popko, Kingsley czy Mercier.

Eubanks – 23-letni tenisista pochodzi z USA. W rankingu ATP zajmuje 236 miejsce – jest prawo ręcznym zawodnikiem. Christopher ma 201 cm wzrostu i jego największą bronią jest bardzo mocny serwis. W tym roku na swoim koncie ma siedemnaście wygranych i dwanaście porażek. Po długiej przerwie związanej z epidemią zawodnik rozegrał piętnaście spotkań na kortach twardych. W w/w pojedynkach Eubanks odniósł dziewięć zwycięstw.

Patrząc na gre obu zawodników uważam,że wygranie przez Eubanks przynajmniej jednego seta jest dobrym wyborem patrząc na jego możliwości głównie przy własnym serwisie.

Blanch – Eubanks Typ: Eubanks wygra seta Kurs: 1.45 Bukmacher: Betclic

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button