Typy tenisowe na dzień 2 Czerwca. Spotkania mężczyzn i kobiet.

Na dzisiejszy dzień do zaproponowania mam cztery pojedynki w ramach spotkań towarzyskich organizowanych podczas epidemii. W bezpośrednich starciach zagrają: Sandgren kontra Torpegaard, Cid Subervi kontra Blanch, McDonald kontra Fratangelo oraz Siegemund kontra Dolehide.

Sandgren – Torpegaard

Sandgren to zawodnik pochodzący z USA. 28-letni tenisista ma 188 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 55 miejsce. W grze pojedynczej Sandgren jest zwycięzcą jednego turnieju o randze ATP World Tour, z Auckland (2019), gdzie w finale pokonał Camerona Norriego. W tym roku jego bilans ze wszystkich spotkań to pięć wygranych i cztery porażki. Pojedynek z Torpegaard będzie dla niego pierwszym sprawdzianem po tak długiej przerwie spowodowanej epidemią. Na kortach twardych Amerykanin lubi i potrafi grać co pokazuje w każdym sezonie. Jego najlepszym wynikiem w tym roku był kapitalny turniej w Australian Open, gdzie po pięciosetowym boju przegrał w ćwierćfinale z Federerem.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jego przeciwnikiem w dniu dzisiejszym będzie Torpegaard – zawodnik pochodzący z Danii. 26-letni tenisista ma 193 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. Jego głównym atutem jest mocny serwis. W rankingu ATP zajmuje 170 miejsce. W całej swojej karierze w/w zawodnik wygrał trzy turnieje rangi Challenger. W tym roku bilans Miael na wszystkich nawierzchniach to dziesięć wygranych i sześć porażek. W 2020 roku zawodnik wygrał jeden turniej rangi Challenger w Cleveland pokonując w finale Watanuki.

Po długiej przerwie Duńczyk powrócił na korty i zdołał rozegrać dwa spotkania przeciwko Wolf. W/w pojedynki miały miejsce na mączce i zakończyły się porażkami Mikael.

Patrząc na obecne umiejętności bo o formie w tak krótkim czasie nie ma mowy pisać, uważam iż to Amerykanin będzie górował nad swoim rywalem co powinno być widoczne na korcie.

Sandgren – Torpegaard Typ:1 Kurs: 1.48 Bukmacher: Betclic

Dolehide – Siegemund

Dolehide – zawodniczka pochodząca z USA. 21-tenisistka ma 178 cm wzrostu i jest zawodniczką praworęczną. Caroline – finalistka juniorskiego US Open 2016 w grze podwójnej dziewcząt. W rozgrywkach zawodowych zadebiutowała we wrześniu 2013 roku, biorąc udział w turnieju rangi ITF, w Hilton Head Island. Zwyciężyła w sześciu turniejach w grze pojedynczej i w siedmiu w grze podwójnej rangi ITF.

W 2016 roku osiągnęła finał w US Open grze podwójnej dziewcząt. W tym roku bilans spotkań młodej zawodniczki to dziesięć wygranych i siedem porażek. Po długiej przerwie zawodniczka powróciła na korty w bardzo dobrym stylu wygrywając z Siegemund i Loeb 2-0.

Jej dzisiejszą przeciwniczką będzie Siegemund – zawodniczka pochodząca z Niemiec. 32-letnia doświadczona już tenisistka ma 168 cm wzrostu i jest praworęczna. W rankingu kobiet WTA zajmuje 65 miejsce. W tym roku Niemka ma bilans dwunastu wygranych i sześciu porażek. Po długiej przerwie Laura rozegrała już cztery spotkania na mączce w których tylko raz triumfowała. Porażek doznała w spotkaniach z Dolehide,Loeb oraz Brady.

Teraz obie zawodniczki spotkają się ponownie ale tym razem na korcie o nawierzchni twardej. Pomimo tego dzisiaj także w roli faworytki uważam młodą utalentowaną Dolehide, która w przeciągu kilku dni powinna znowu pokonać Niemkę.

Dolehide – Siegemund Typ:1 Kurs: 2.00 Bukmacher: STS

Cid Subervi – Blanch

Cid Subervi – zawodnik pochodzący z Dominikany. 26-letni tenisista ma 193 cm wzrostu a jego głównym atutem jest bardzo mocny serwis. Praworęczny zawodnik w rankingu ATP zajmuje 219 miejsce. W tym sezonie bilans spotkań Roberto to dwadzieścia dwa zwycięstwa i szesnaście porażek. Podczas epidemii rozegrał dwadzieścia pięć spotkań z których piętnaście padło jego zwycięstwem. W ostatnim czasie, gdy przyszło mu się mierzyć z solidnymi tenisistami to wyglądało to kiepsko. Na cztery pojedynki wygrał tylko jeden raz przeciwko Eubanks. Porażek natomiast doznał w meczach z Fratangelo, Popko i McDonald.

Jego przeciwnikiem w tym starciu będzie Blanch – zawodnik pochodzący z USA. 22-letni tenisista ma 188 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 240 miejsce. W całej swojej karierze na swoim koncie Blanch ma dwa trofea po wygraniu zawodów rangi Challenger. Od początku roku jego bilans ze wszystkich spotkań to dwadzieścia sześć wygranych i dziewięć porażek. Od samego początku tego sezonu zawodnik znajduje się w wyśmienitej formie o czym potwierdzają jego wyniki. Od piętnastego maja Ulises grywa w turniejach towarzyskich na mączce i jego bilans to dziewięć wygranych i trzy porażki. Pokonywał między innymi: Popko, Kingsley czy Mercier.

Teraz obaj panowie zmieniają nawierzchnię i zagrają na hardzie. W spotkaniach bezpośrednich biorąc pod lupę wszystkie nawierzchnie prowadzi Blanch 3-2. Obaj zawodnicy lubią i potrafią grac na tego typu kortach a ich warunki są do tego znakomite. Cid ma bardzo mocny serwis i znacznie poprawił grę w defensywie. W ostatnim pojedynku przeciwko Blanch na kortach twardych wygrał 2-1. Tutaj oczekuję minimum wygrania jednego seta przez Dominikańczyka.

Cid Subervi – Blanch Typ: Cid wygra seta Kurs: 1.54 Bukmacher: Lvbet

McDonald – Fratangelo

McDonald to zawodnik pochodzący z USA. 25-letni tenisista ma 178 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 271 miejsce. W grze pojedynczej wygrał jeden turniej o randze ATP Challenger Tour. W tym roku bilans spotkań na wszystkich nawierzchniach Amerykanina to piętnaście wygranych i dziesięć porażek.

Po długiej przerwie spowodowanej epidemią Mackenzie rozegrał trzynaście spotkań w których doznał tylko dwóch porażek przeciwko Popko i Kirchheimer. Wszystkie w/w spotkania rozegrane były na mączce na której McDonald czuje się bardzo dobrze i potrafi bardzo dobrze grać.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Fratangelo. Występując w gronie juniorów Fratangelo został mistrzem French Open 2011 w grze pojedynczej chłopców po pokonaniu w finale Domminika Thiema. W czerwcu 2011 był wiceliderem klasyfikacji juniorów.Zawodowym tenisistą Fratangelo jest od 2012 roku.W grze pojedynczej jest zwycięzcą trzech turniejów rangi ATP Challenger Tour.

Bjorn ma 183 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 261 miejsce. W tym roku rozegrał tylko siedem spotkań z których w pięciu triumfował. Na kortach twardych zawodnik czuje się bardzo dobrze i w przeszłości osiągał dobre wyniki.

Obaj panowie dotychczas spotkali się ze sobą dwukrotnie i za każdym razem lepszy był McDonald. W/w zawodnicy bazują głównie na technice i dobrze poruszają się na korcie podczas wymian. W tym pojedynku idę razem z McDonald i uważam, że to on wyjdzie zwycięsko i podwyższy bilans na 3-0.

McDonald – Fratangelo Typ: 1 Kurs: 1.63 Bukmacher: Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button