Typy tenisowe na dzień 31 Maja – 2 część. Spotkania mężczyzn i kobiet.

Na ostatni dzień miesiąca w drugiej części opiszę dwa pojedynki w ramach turniejów towarzyskich. W bezpośrednich spotkaniach zagrają: Bublik kontra Tiurnev oraz Nefedova kontra Livianu.

Bublik – Tiurnev

Bublik to zawodnik pochodzący z Kazachstanu – medalista Igrzysk Azjatyckich. Alexander to na pewno przyszłość tego kraju, już okrzyknięty dużym talentem. W rankingu ATP zajmuje 51 miejsce.Bilans tego zawodnika na wszystkich nawierzchniach to osiemnaście wygranych i dziesięć porażek. Jego najlepszym osiągnięciem w bieżącym roku było dotarcie do półfinału w turnieju rozgrywanego we Francji. Po długiej przerwie spowodowanej epidemia powrócił na korty osiemnastego maja. W spotkaniach towarzyskich rozegrał jedenaście meczy z czego doznał tylko trzech porażek.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Tiurnev – zawodnik pochodzący z Rosji. 23-letni tenisista jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 397 miejsce. W tym roku bilans młodego Evgenii ze wszystkich spotkań jest bardzo dobry. Na dwadzieścia osiem rozegranych meczy wygrał w aż dwudziestu jeden. Z tym, że przed epidemia grywał w Pucharach o dwie klasy niżej niżeli jego dzisiejszy przeciwnik. Po przerwie powrócił na korty w maju tego roku i zdołał rozegrać dziesięć spotkań w których tylko jeden raz doznał porażki.

Obaj panowie do tej pory spotkali się ze sobą dwukrotnie na clayu i za każdym razem zwycięsko z tych potyczek wychodził Tiurnev. Obaj zawodnicy to młodzi utalentowani gracze a w towarzyskich turniejach jak widac wszystko jest możliwe. Patrząc na forme obu tenisistów uważam, że stać Tiurnev po raz kolejny na niespodziankę.

Bublik – Tiurnev Typ: Tiurnev wygra Kurs: 2.80 Bukmacher: Totolotek

Nefedova – Livianu

Nefedova to zawodniczka pochodząca z USA. 21-letnia tenisistka jest zawodniczką praworęczną, która zajmuje w rankingu WTA 550 miejsce. W tym roku bilans jej spotkań ze wszystkich nawierzchni to dwadzieścia sześć wygranych i dwadzieścia cztery porażki. Po długiej przerwie związanej z epidemia Anastasia powrócił na korty dziesiątego maja bieżącego roku. Tam w swoim pierwszym pojedynku na hardzie przegrała z Melichar 0-2. Od samego początku spotkań towarzyskich zawodniczka pokazywała się z kiepskiej strony i większość jej meczy kończyło się porażkami. Formę złapała od dwudziestego czwartego maja, gdzie pokonała Aikawa. Od tamtego momentu szła jak burza pokonując zawodniczki jedna za drugą.

Jej przeciwniczką będzie Livianu – zawodniczka pochodząca z USA. 22-letnia tenisistka jest zawodniczką praworęczną. W rankingu kobiet zajmuje 714 miejsce. W tym roku Jessica na swoim koncie ma tylko siedem zwycięstw i jedenaście porażek. Jej dwa ostatnie spotkania zostały wygrane przeciwko Khazaniuk.

Patrząc na formę obu zawodniczek w tych spotkaniach towarzyskich nie mam wątpliwości kto tutaj jest faworytem. Nefedova znajduje się obecnie na fali, czego nie można powiedzie o jej przeciwniczce i spodziewam się tutaj pewnej wygranej.

Nefedova – Livianu Typ: 1 Kurs: 1.50 Bukmacher: STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button