Typy tenisowe na dzień 31 maja. Spotkania mężczyzn.

Na ostatni już dzień maja bieżącego roku do zaproponowania mam trzy spotkania w ramach turniejów towarzyskich mężczyzn. W bezpośrednich starciach zmierza się: Erler kontra Neumayer, Gelhardt kontra Haerteis oraz Schmitz kontra Choinski.

Erler – Neumayer

Erler to zawodnik pochodzący z Austrii. 22- letni tenisista jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 501 miejsce. W tym roku jego bilans ze wszystkich spotkań to osiem wygranych i siedem porażek. Po dłuższej przerwie związanej z epidemią zagrał jeden mecz przeciwko Novak D. W trzech setach uległ w/w zawodnikowi 1-2. Mecze w Austrii póki co rozgrywane są na kortach ziemnych, które lubi Alexander. W ubiegłych latach na clayu notował dobre wyniki. Jego najlepszym sezonem na w/w nawierzchni był rok 2018, gdzie zanotował aż dwadzieścia dziewięć wygranych i czternaście porażek.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jego przeciwnikiem będzie Neumayer- zawodnik pochodzący z Austrii. Zaledwie osiemnastoletni tenisista nie jest znany szerzej w świecie tenisa. Wiem tylko, że jest praworęcznym zawodnikiem i w tym roku zdołał rozegrać tylko dwa spotkania. Po przerwie w światowym sporcie rozegrał w Austrii jedno spotkanie przeciwko Weissborn. W w/w pojedynku ograł przeciwnika po dwóch tie break.

Patrząc na formę obu zawodników i ich obecne doświadczenie uważam, że wyraźnym faworytem jest Erler.

Erler – Neumayer Typ:1 Kurs: 1.41 Bukmacher: Lvbet

Gelhardt – Haerteis

Tym raze przeniesiemy się do Niemiec, gdzie zostaną opisane przeze mnie dwa pojedynki. W pierwszym z nich Gelhardt podejmie Haerteis.

Gelhardt to zawodnik pochodzący z Niemiec. 25- letni tenisista jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 946 miejsce. W tym roku jego bilans spotkań patrząc na wszystkie rozegrane spotkania jest fatalny. Zawodnik zdołał wygrać tylko trzy spotkania a doznał porażek w dziewięciu. Po dłuższej przerwie powrócił w maju bieżącego roku na korty, gdzie rozegrał dziesięć spotkań na clayu.

W w/w pojedynkach zdołał wygrać tylko przeciwko Junaid, Choinski oraz Schmidt. W lidze jaką stworzyli sobie Niemcy na ten trudny dla całego sportu okres zajmuje dwunaste miejsce z trzema punktami na koncie.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Haerteis – zawodnik pochodzący z Niemiec. 24- letni tenisistą jest zawodnikiem leworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 347 miejsce. W tym roku bilans Johannes ze wszystkich spotkań to dwadzieścia jeden zwycięstw i dwadzieścia dwie porażki. W turniejach towarzyskich od początku tej epidemii rozegrał aż dwadzieścia osiem spotkań. Na tych zawodach w tabeli zajmuje dziewiąte miejsce z czterema punktami na koncie. Wczoraj zdołał rozegrać jedno spotkanie w którym po bardzo dobrym meczu pokonał Choinski 2-0.

Obaj panowie spotkają się ze sobą pierwszy raz i wyraźnym faworytem w tym pojedynku jest dla mnie Haerteis.

Gelhardt – Haerteis Typ:2 Kurs: 1.50 Bukmacher: STS

Schmitz – Choinski

Schmitz to zawodnik pochodzący z Niemiec. 25-letni tenisista jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 619 miejsce. Constantin w tym roku ma bilans szesnastu wygranych i dwudziestu jeden porażek. Na tym turnieju w tabeli po siedemnastu rozegranych spotkaniach zajmuje bardzo wysokie piąte miejsce z ośmioma punktami na koncie. W dniu wczorajszym przeciwko Puetz doznał szybkiej porażki 0-2.

Jego przeciwnikiem będzie Choinski – zawodnik pochodzący z Niemiec. 25- letni tenisista jest także zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 326 miejsce. Jan to potężny sportowiec mający 196 cm wzrostu. jesgo głównym atuten jest bardzo mocny serwis co na twardej halowej nawierzchni clayu w Niemczech idealnie się sprawdza. Niezwykle trudno go przełamać. W tym roku jego bilans ze wszystkich spotkań to dziewiętnaście wygranych i czternaście porażek. Na tym turnieju Choinski zajmuje czwarte miejsce z taka sama ilścią punktów co jego dzisiejszy rywal. 30 maja jan doznał porażki w meczu z Haerteis 0-2.

W tym roku obaj panowie spotkali się ze sobą cztery razy i tylko jedno spotkanie padło łupem Choinski.

Idąc tropem ostatnich spotkań trudno mi zrozumieć tak mizerny kurs na Choinski. Próbuję tutaj wygranie przynajmniej jednego seta przez Schmitz, który kapitalnie radzi sobie w bezpośrednich starciach.

Schmitz – Choinski Typ: Schmitz wygra seta Kurs: 1.52 Bukmacher: STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button