Typy tenisowe kobiet na dzień 29.05.2019 r. French Open.

Na dzisiaj do zaproponowania mam kilka spotkań wśród pań. W wybranych prze zemnie meczach zagrają: Martic – Mladenovic, Kuzmova – Bertens i Peterson – Vekic.

Martic – Maldenovic

Petra to zawodniczka pochodząca z Chorwacji. W tym roku na swoim koncie ma 15 zwycięstw i siedem porażek. Na mączce w 2019 w/w zawodniczka zachwyca swoją formę. Na 14 rozegranych spotkań wygrała aż 12. Jest zwyciężczynią z kwietniowego turnieju rozgrywanego w Istambule.

Jej dzisiejszą przeciwniczką będzie Mladenovic – zawodniczka pochodząca z Francji. W tym roku bilans tej zawodniczki to 16-13. Na mączce Kristina również radzi sobie bardzo dobrze a jej osiągnięcia z tego roku to 11 wygranych i 3 porażki.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Obie panie w swojej karierze spotkały się ze sobą trzykrotnie. Dwa razy zwycięsko wyszła Martic a jeden raz Mladenovic. Może to być trudne spotkanie dla obu pań nie mniej jednak jak trzymam kciuki za Martic, która według mnie wygra to spotkanie.

Martic – Mladenovic Typ:1 Kurs: 1.80 Bukmacher: STS

Kuzmova – Bertens

Kuzmova to zawodniczka pochodząca ze Słowacji mająca dopiero 21 lat. W tym roku na swoim koncie ma 18 wygranych i 12 porażek. Na mączce zanotowała 6 wygranych i pięć porażek. Do tejk pory w French Open zagrał dwukrotnie. Za pierwszym razem odpadła z kwalifikacji a rok później odpadłą w 2 rundzie. W tym roku sprawiła wielką niespodziankę pokonując Cornet 2-0.

Jej przeciwniczką będzie jedna z najlepszych według mnie zawodniczek na tej nawierzchni. Kiki w tym roku na mączce ma bilans 13 zwycięstw i trzech porażek. Bertens to niedawna zwyciężczyni dużego turnieju rozgrywanego w Madrycie, gdzie w wielkim finale pokonała Halep.

Oczekuję pewnej wygranej Kiki.

Bertens – Kuzmova Typ: Bertens (-4,5) Kurs: 1.55 Bukmacher: Fortuna

Peterson – Vekic

Rebecca to młoda 23-letnia zawodniczka pochodząca ze Szwecji. W tym roku jej bilans to 16-13. Natomiast na mączce na swoim koncie w tym roku ma siedem wygranych i pięć porażek. W French Open swoich sił próbowała dwukrotnie. Pierwszy raz to rok 2016 i niestety odpadnięcie już w kwalifikacjach. Rok temu zawodniczka dotarła do drugiej rundy. W pierwszej rundzie niespodziewanie pokonała Putintseva.

Jej przeciwniczką będzie Vekic – tenisistka pochodząca z Chorwacji. Donna w tym roku na wszystkich nawierzchniach ma bilans 19-9. Na mączce ma pięć wygranych i dwie porażki. W pierwszej rundzie French Open łatwo pokonała Samsonova 2-0.

Na przeciw siebie staną dwie młode zawodniczki i to może być naprawdę bardzo ciekawe spotkanie. Osobiście uważam, że Vekic jest znacznie lepszą tenisistką i to na nią stawiam.

Vekic – Peterson Typ: 1 Kurs: 1.57 Bukmacher: STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button