Typy tenisowe mężczyzn na dzień 29.05.2019 r. Turniej French Open.

Tym razem przedstawię cztery propozycję na spotkania panów. W wybranych prze zemnie meczach spotkają się: Dimitrov – Cilic, Mayer – Schwartzman, Paire – Herbert i De Minaur – C. Busta.

Dimitrov – Cilic.

Dimitrov to zawodnik pochodzący z Bułgarii. W tym roku jego bilans to 12 zwycięstw i 8 porażek. Na mączce Grigor ma sześć wygranych i pięć porażek. Jeżeli chodzi o wszystkie jego występy w French Open to nigdy nie zanotował tutaj lepszego wyniku niż trzecia runda. W pierwszej rundzie męczył się i to bardzo z Tipsarevic w konsekwencji wygrywając 3-2.

Jego dzisiejszym rywalem będzie Cilic- tenisista pochodzący z Chorwacji. Marin w tym roku na swoim koncie ma 11 wygranych i 7 porażek. Na mączce ma pięć zwycięstw i trzy porażki. Ostatnie dwa lata to dwa ćwierćfinały w French Open.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Obaj panowie do tej pory spotkali się ze sobą pięć razy i aż cztery pojedynki zostały wygrane przez Cilica.

Cilic – Dimitrov Typ: 1 Kurs: 1.55 Bukmacher: Totolotek

Mayer – Schwartzman

Mayer to zawodnik pochodzący z Argentyny mający 32 lata. Na swoim koncie w tym roku ma 11 wygranych i 14 porażek. Na mączce natomiast jego wynik to zaledwie pięć wygranych i 9 porażek. Nie jest to dobry sezon dla Argentyńczyka co potwierdzają jego ujemne bilanse. W pierwszej rundzie pokonał Vesely 3-0.

Jego przeciwnikiem będzie bardzo dobry na tej nawierzchni Schwartzman. Diego to aktualny ćwierćfinalista z ubiegłego roku. To zawodnik, który uwielbia grać na tej nawierzchni i właśniej na niej osiąga najlepsze wyniki. W tym roku na mączce ma bilans 15-8.

Zdecydowanym faworytem według mnie jest Diego i to powinno być łatwe zwycięstwo.

Schwartzman – Mayer Typ: 1 Kurs: 1.36 Bukmacher: Fortuna

Paire – Herbert

Paire to zawodnik pochodzący z Francji. W tym roku jego bilans na wszystkich nawierzchniach to: 25-16. Na mączce 19-6. Benoit w tym roku kalendarzowym pokazuje się ze znakomitej formy w szczególności na mączce, gdzie wygrał dwa turnieje. Na French Open w pierwszej rundzie wygrał z Copil 3-1.

Jego przeciwnikiem będzie Herbert. Jest to również zawodnik „gospodarzy” mający 28 lat. Pierre ma bilans 19-12, natomiast na mączce 11-6. W pierwszej rundzie Wielkiego Szlema pokazał wolę walki i charakter wygrywając mecz od stanu 0-2 w setach z Rosjaninem.

Obaj panowie do tej pory spotkali się ze sobą trzy raz i dwa z tych pojedynków padły łupem Paire. Ja w tym spotkaniu liczę na przynajmniej cztedy sety a wtedy over jaki zaproponuje powinien być pokryty.

Paire – Herbert Typ: Over 35.5 Kurs: 1.55 Bukmacher: Fortuna

C. Busta – De Minaur

Carreno Busta to zawodnik pochodzący z Hiszpanii. Jego najlepszym wynikiem jaki osiągnął na tym szlemie to ćwierćfinał z 2017 roku. W tym roku Hiszpan z różnych pwoodów rozegrał bardzo mało spotkań i wciąż szuka formy. Nie mniej jednak dobrym znakiem może być pierwszy mecz na tym turnieju, gdzie bardzo gładko pokonał Sousa 3-0.

Jego przeciwnikiem będzie De Minaur – tenisista pochodzący z Australii. Alex ma dopiero 20 lat i każdy mecz na tym poziomie to dla niego wielkie doświadczenie. Swoich sił na tym Szlemie próbował już dwukrotnie, za każdym razem kończąc swoją przygodę na pierwszej rundzie. W tym roku udało mu się awansować do drugiej rundy po pokonaniu Klahn. Nie mniej jednak uważam, że jego przygoda dzisiejszego wieczoru zostanie zakończona bo Busta to o wiele bardziej doświadczony i lepszy zawodnik pomimo kontuzji z jakimi borykał się w tym roku.

Busta – De Minaur Typ:1 Kurs: 1.42 Bukmacher: Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button