Typy tenisowe kobiet na dzień 30.05.2019 r. Turniej French Open.

Przed nami kolejna już runda Wielkiego Szlema rozgrywanego we Francji. W wybranych prze zemnie spotkaniach zmierzą się: Alexandrova – Stosur, Sakkari- Siniakova, Świątek – Wang, i Halep – Linette.

Stosur – Alexandrova

Stosur to tenisistka pochodząca z Australii. Jest to już doświadczona zawodniczka mająca 35 lat. Jej kariera dobiega końca. W tym roku ujemny bilans 8-13. Natomiast na mączce trzy wygrane i cztery porażki. W pierwszej rundzie wyeliminowała Strycova 2-0. W całej swojej karierze Samantha trz razy wystąpiła w półfinale French Open a raz zameldowała się w wielkim finale.

Jej przeciwniczką będzie Alexandrova – tenisistka pochodząca z Rosji. W tym roku kalendarzowym Ekaterina ma bilans 15-13. Natomiast na mączce ma tylko dwie wygrane i sześć porażek. W pierwszej rundzie Wielkiego Szlema wygrała z Buzarnescu 2-0.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Faworytką do wygrania meczu jest według mnie znacznie lepsza i doświadczona Stosur.

Stosur – Alexandrova Typ:1 Kurs: 1.70 Bukmacher: Fortuna

Sakkari – Siniakova

Sakkari to zawodniczka pochodząca z Grecji. Jest to bardzo duży talent i przyszłość Greckiego tenisa. Na swoim koncie w tym roku w/w zawodniczka ma 22 wygrane i 12 porażek. Natomiast na mączce jej bilans to 15-4. W ubiegłym roku doszła tutaj do 3 rundy. W pierwszej rundzie French Open rozgromiła Tatishvili oddając jej tylko jednego gema.

Jej przeciwniczką będzie Siniakova – zawodniczka pochodząca z Czech. W tym sezonie Czeszka ma bilans ujemny jeśliby popatrzeć na wszystkie spotkania. Natomiast na mączce ma siedem wygranych i pięć porażek. Na French Open grała już pięć razy i jej najlepszym rezultatem było osiągnięcie trzeciej rundy rozgrywek.

W lepszej dyspozycji i z większymi umiejętnościami jest według mnie Sakkari, która ten mecz powinna wygrać.

Sakkari – Siniakova Typ:1 Kurs: 1.50 Bukmacher: STS

Świątek – Wang

Tutaj mamy polski akcent niezwykle młodej i bardzo utalentowanej Świątek. Iga w tym roku gra bardzo dobrze a co najważniejsze mierzy się i ogrywa z najlepszymi zawodniczkami świata w WTA. W 2019 roku na swoim koncie ma 21 wygranych i 9 porażek. W rankingu WTA na dzień dzisiejszy zajmuje 104 miejsce. Na mączce jej bilans jest imponujący 9-2. W pierwszej rundzie bardzo łatwo pokonała Janicijevic 2-0.

Jej przeciwniczką w drugiej rundzie Wielkiego Szlema będzie Wang – tenisistka pochodząca z Chin. Zawodniczka ma 27 lat i zajmuje 16 miejsce w światowym rankingu kobiet. W tym roku jej bilans to 13 wygranych i 10 porażek. Na mączce ma bilans ujemny. Tylko cztery wygrane i pięć porażek. W pierwszej rundzie pokonała Zheng 2-0.

Idę tutaj w stronę naszej młodej i bardzo utalentowanej zawodniczki, która o wiele lepiej radzi sobie na cegle niż jej przeciwniczka.

Świątek – Wang Typ: 1 Kurs: 1.75 Bukmacher: STS

Halep – Linette

Takiej zawodniczki jak Halep nikomu chyba nie trzeba przedstawiać. Do niedawna liderka światowego rankingu kobiet. Aktualnie plasuje się na trzecim miejscu. Na swoim koncie ma mnóstwo wygranych turniejów. W tym roku znakomita forma tej zawodniczki. 24 wygrane spotkania i osiem porażek. Na mączce jej bilans to sześć wygranych i dwie porażki. W przeszłości w French Open dwukrotnie meldowała się w wielkim finale a rok temu triumfowała w całych rozgrywkach we Francji.

Jej przeciwniczką będzie Linette. Polka zajmuje 87 miejsce w rankingu światowym kobiet. W przeszłości występowała kilkukrotnie w tym turnieju, jednak bez większych sukcesów. Jej największym sukcesem w French Open było osiągnięcie trzeciej rundy. W tym roku fatalna forma na mączce. Zaledwie dwa wygrane spotkania i sześć porażek.

Wszystko jest po stronie Rumunki i według mnie to będzie szybki zwycięstwo Halep.

Halep – Linette Typ: Halep (-6,5) Kurs: 1.66 Bukmacher: Forbet

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button