Typy tenisowe na 10 grudnia. Spotkania mężczyzn.

Na piątek do zaproponowania mam cztery pojedynki mężczyzn w turniejach we Włoszech, Portugalii i Brazylii. W bezpośrednich pojedynkach zmierzą się: Kotov kontra Basic, Cressy – Sachko, Blancaneaux – Elias i Cuevas – Marcondes.

Kotov – Basic

Basic to zawodnik pochodzący z Bośni – wielokrotny reprezentant swojego kraju w Pucharze Davisa. W lutym 2018 wygrał turniej rangi ATP World Tour w Sofii, najpierw startując w kwalifikacjach. W półfinale zawodów wyeliminował najwyżej rozstawionego Wawrinke, a w finale wynikiem 7:6(6), 6:7(4), 6:4 Copila. Najwyżej sklasyfikowany w rankingu singlistów był na 74. miejscu. Doświadczony już 30-letni zawodnik mierzy 188 cm wzrostu. W tym roku Mirza na swoim koncie ma 37 zwycięstw i 26 porażek. Na kortach ziemnych Bośniak lubi i potrafi grać. W turniejach rangi Challenger w 2021 roku głównie notował ćwierćfinały i jeden raz był w półfinale. Na tym turnieju we Włoszech na kortach twardych pokonał już Danilov i Miedler.

Jego przeciwnikiem będzie Kotov – zawodnik pochodzący z Rosji. Pavel to rosły tenisista mierzący 191 cm wzrostu, który w rankingu zajmuje 271 miejsce. W całej swojej karierze 23- letni Kotov zdołał wygrać trzy turnieje na sześć rozegranych finałów. W tym bieżącym sezonie Rosjanin na swoim koncie posiada 26 zwycięstw i 25 porażek co nie jest dobrym wynikiem jak na tego gracza. W swoim ostatnim turnieju rozgrywanym we Włoskim Forli zdołał wygrać jeden mecz przeciwko Masur. Na tych zawodach w dwóch pierwszych rundach pokonał Bergs i Smith.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Faworytem do zwycięstwa jest Basic.

Basic – Kotov Typ: 1 Kurs: 1.74 Bukmacher: PZBUK

Cressy – Sachko

Cressy to zawodnik pochodzący z USA. Maxime ma 201 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 112 miejsce. W tym sezonie jego bilans wszystkich spotkań to 43 wygrane i 31 porażek. Maxime uwielbia grać na hali i to widać w osiąganych przez niego wynikach. W ostatnich tygodniach Amerykanin jest w bardzo dobrej dyspozycji. W jego dorobku są dwa finały, półfinał, ćwierćfinał i zupełnie nieudany turniej rozgrywany w Bari, gdzie odpadł już w pierwszej rundzie. Na tych zawodach rosły tenisista idzie jak burza pokonując w dwóch pierwszych rundach Sels i Gigante. W dwóch w/w meczach nie stracił ani jednego seta.

Jego przeciwnikiem będzie Sachko – zawodnik pochodzący z Ukrainy. 24-letni tenisista ma 183 cm wzrostu i jest praworęcznym graczem. W rankingu ATP zajmuje 255 miejsce. Bilans wszystkich spotkań z tego sezonu Vitaliy to 41 wygranych i 27 porażek. W całej swojej dotychczasowej karierze Ukrainiec na swoim koncie ma dwa zdobyte trofea w grze pojedynczej oraz siedem w grze podwójnej. Grając w bieżącym roku na glinie może pochwalić się bilansem 24 zwycięstw i 17 porażkami. W ostatnich zawodach rozgrywanych na kortach twardych we Włoszech odpadł już w drugiej rundzie.

Patrząc na formę obu panów uważam, że faworytem w tym starciu jest Cressy.

Cressy – Sachko Typ: 1 Kurs: 1.39 Bukmacher: STS

Blancaneaux – Elias

Elias – tenisista pochodzący z Portugalii. 31-letni zawodnik zajmuje 227 miejsce w rankingu ATP. Gastao ma 183 cm wzrostu i jest graczem praworęcznym. W tym roku jego bilans ze wszystkich nawierzchni to 36 wygranych i 17 porażek. W bieżącym roku grywa głównie na twardych nawierzchniach, gdzie jego bilans wynosi 13-5. Natomiast patrząc na jego występy na clayu można zauważyć zdecydowany progres w stosunku do ubiegłych lat. Na w/w nawierzchni Elias wystąpił w dwóch finałach z których jeden padł jego łupem. Na tym turnieju w dwóch pierwszych rundach pokonał Lobato i Cacao.

Jego przeciwnikiem będzie Blancaneaux – zawodnik pochodzący z Francji. W przeciągu kariery wygrał jeden deblowy turniej rangi ATP Challenger. Ponadto zwyciężył w pięciu singlowych oraz trzech deblowych turniejach rangi ITF. W 2016 roku podczas  French Open zdobył juniorski tytuł wielkoszlemowy w grze pojedynczej chłopców. W finale pokonał Aliassime 1:6, 6:3, 8:6.

W tym roku jego bilans ze wszystkich spotkań to 24 wygrane i 231 porażek. Od początku bieżącego sezonu młody tenisista jest pod formą o czym doskonale świadczą osiągane przez niego wyniki. Grając na clayu tylko dwa razy udało mu się awansować do ćwierćfinałów. Pozostała część spotkań kończyła się głównie w pierwszych fazach turniejów. W tym turnieju w dwóch pierwszych rundach pokonał Sanchez oraz Oliveira.

Faworytem do zwycięstwa jest Elias.

Elias – Blancaneaux Typ: 1 Kurs: 1.54 Bukmacher: PZBUK

Cuevas – Marcondes

Marcondes to zawodnik pochodzący z Brazylii. Igor mierzy 185 cm wzrostu i w rankingu ATP zajmuje 524 miejsce. W tym sezonie bilans 24-letniego zawodnika to 49 wygranych i 21 porażek. Jego ulubioną nawierzchnią są korty twarde, gszie osiąga najlepsze wyniki. Na clayu natomiast Marcondes zdołał wygrać 17 razy oraz doznał 9 porażek. W ostatnich dwóch turniejach musiał przejść przez kwalifikację i dochodził do 16 turnieju głównego.

Jego przeciwnikiem będzie Cuevas- tenisista pochodzący z Urugwaju. 35-letni zawodnik w rankingu ATP zajmuje 98 miejsce. W tym sezonie jego bilans wszystkich spotkań to 25 wygranych i 17 porażek. W zawodach kategorii ATP World Tour w grze pojedynczej wywalczył 6 tytułów. Ponadto 3-krotnie doszedł do finału turnieju ATP.

W tym sezonie doświadczony już Urugwajczyk grając na kortach ziemnych zanotował 20 wygranych i 11 porażek. Najlepszym wynikiem Pablo na clayu było wygranie turnieju rangi Challenger w zawodach rozgrywanych w Lyonie. Na tych zawodach Cuevas pokonał Alvarez i Zukas.

Cuevas w tym turnieju jest rozstawiony z numerem 1 i taki mecz jak ten przeciwko Marcondes to obowiązek aby zwyciężyć.

Cuevas – Marcondes Typ: 1 Kurs: 1.41 Bukmacher: STS

5 / 5. Ocen: 1

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button